Uudised

Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn liitus Eesti Konverentsibürooga

Alates aprillist on meil hea meel tervitada Eesti Konverentsibüroo liikmete hulgas Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn hotelli.

Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn asub pealinna südames ja vanalinna läheduses. Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn on oma 465 numbritoaga suurim hotell Tallinnas. Hotellis on üle 1,100 m2 pinda nõupidamiste ja konverentside korraldamiseks,  kokku 14 konverentsiruumi, millest suurim mahutab teatristiilis kuni 380 inimest. Kõikide konverentsiruumide tasuta Wifi ühendus ja kaasaegne audiovisuaalne varustus tagavad mugavad ja produktiivsed kohtumised. Konverentsiruumide lisainfo leiate siit.

Külastajad saavad nautida heaoluspaa, vee-ja saunakeskuse ning jõusaali teenuseid. Hotellis asub üks suuremaid spaasid Tallinnas,  kus pakutakse laia valikut iluteenuseid. Külaliste käsutuses on veel grillrestoran, kohvik ja 2 baari.

Hotellile on omistatud Rohelise Võtme – ökomärgis, millega tunnustatakse majutusettevõtte keskkonnasõbralikku tegevust. Näiteks pakutakse klientidele võimalust kasutada oma rätikuid rohkem kui ühe päeva ja julgustatakse neid jooma kraanivett.

Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn on kõrgema keskklassi hotell, mis asub aadressil Toompuiestee 27. Hotelli kodulehe leiate siit

Riine Tiigi

Turundusjuht