Uudised

Tervise Paradiis renoveerib toitlustusala ja avab suvel rannavaatega terrassi

Kevadel algasid Tervise Paradiisi spaahotellis põhjalikud renoveerimistööd, mille tulemusena saab spaahotelli toitlustusala värske väljanägemise ning valmib täiesti uus rannavaatega suveterrass.

Toitlustusala interjöör omandab kaasajastamise järel oluliselt vaheldusrikkama miljöö, ent samas jääb sisekujunduses muutuse järelgi äratuntavalt domineerima Tervise Paradiisi arhitektuurile omane käekiri. Renoveerimistööde tulemusena saavad uue kuue nii buffet restorani ala (150 kohta) kui ka Tervise Paradiisi à la carte restoran (52 kohta), mis lisaks muutunud ilmele ja sisule saab ka täiesti uue nime – Purpur.
Tervise Paradiisi teise korruse toitlustusala renoveerimine lõppeb 23. juunil.

Lisaks toitlustusala renoveerimisele valmib suveks Tervise Paradiisi merepoolsel õuealal kolmetasandiline terrass.
Spaahotelli tiim loodab renoveerimistööde järel rõõmustada ka lapsi, luues neile sünnipäevade tähistamiseks veelgi paremad võimalused. Tervise Paradiis avab teisel korrusel uue põneva mänguala, kus saab toredasti aega veeta ja sünnipäevi pidada. Sünnipäevade tähistamiseks on kolm ruumi, mis mahutavad kokku kuni 46 külalist. Väikestele hotellikülastajatele luuakse ajaveetmiseks mõnus mängutuba. Samuti lisanduvad ka mitmekesisemad võimalused seminaride pidamiseks.

Tervise Paradiisi unistusi aitavad täide viia neid usaldanud partnerid ja SA KredEx, kelle ettevõtjatele suunatud kriisimeetmete hulgas oleva investeerimislaenu abil see projekt ellu viiakse.

 

Allikas: Visit Pärnu

Riine Tiigi

Turundusjuht