Uudised

Saadikuklubi käis tutvumas Pärnu konverentsivõimalustega

12. juunil toimus Tallinna ja Tartu saadikuklubide ühine üritus, väljasõit suvepealinna Pärnusse, et tutvuda sealsete võimalustega konverentside korraldamiseks. Huvi Pärnu konverentsikohtade vastu oli suur – kahest linnast osales kokku pea 40 inimest.

Sissejuhatuseks rääkis Visit Pärnu linna võludest konverentsisihtkohana, toimumispaikadest ja nende mahutavustest ning milliseid konverentsikülastust toetavaid elamusi piirkonna ettevõtjad pakuvad. Külastati Pärnu suurimat konverentsihotelli Hestia Hotel Strandi, Rannahotelli, Estonia Resort Hotel & Spa’d, Hedon Spa & Hotel’i ja Wasa Resort’i.
Lisaks said klubilised tutvuda kohaliku veinivalikuga Valgeranna Veinitallis ja Allikukivi Veinimõisas Pärnu maakonnas.Päev suvise ilmaga Pärnus möödus ülikiirelt; Rannahotelli juhi Oliver Paasiku sõnul peaks Pärnus viibima kindlasti rohkem kui kaks ööd, et tekiks tunnetus, mida kujutab endast õige kuurort.

Saadikuklubiga on oodatud liituma kõik, kes soovivad tulevikus oma valdkonna konverentsi Eestisse tuua või kes on juba Eestis rahvusvahelist konverentsi korraldamas! Liitumiseks palume täita liitumisankeet. Lisainfo: Külli Teimann, kylli.teimann@ecb.ee

Riine Tiigi

Turundusjuht