Konverentsisaadiku klubi ühendab aktiivseid teadlasi ja spetsialiste, kes on huvitatud oma valdkonna konverentside ja ürituste korraldamisest Eestis.  Saadikuklubi idee on toetada ja tunnustada konverentside korraldajaid, kes oma erialasündmuse Eestisse toomisega juhivad tähelepanu Eestile kui teaduskeskusele ning aitavad Eestit kui konverentsisihtkohta tuntumaks teha. Konverentsisaadiku programmis osaleja on oma eriala (tipp)spetsialist, kes osaleb regulaarselt oma valdkonna rahvusvahelistes koostööprojektides ning soovib tuua ühenduse konverentsi Eestisse.

Konverentsiklubi ürituste raames tutvustatakse uusi konverentsikohti ja põnevaid vaba-ajaprogramme, kutsutakse külla eriala eksperte, jagatakse praktilisi konverentsi korraldamise kogemusi. Osalejatel on võimalus saada uusi teadmisi, häid nõuandeid, jagada vastastikuseid kogemusi. Saadikuklubi toimunud ürituste kohta saab rohkem infot siit.

Saadikuklubi jaguneb asukohajärgselt Tartu Konverentsisaadik ja Tallinna Konverentsisaadik, konverentsisaadikutele mõeldud  üritused toimuvad vastavalt mõlemas linnas. Saadikuklubi tegevused toimuvad koostöös Tallinna KonverentsibürooTartu Konverentsibüroo ja Pärnu linnaga.

Konverentsisaadiku klubiga liitumine

Saadikuklubiga on oodatud liituma kõik, kes soovivad tulevikus oma valdkonna konverentsi Eestisse tuua või kes on juba Eestis rahvusvahelist konverentsi korraldamas.  Saadikuklubis osalemine on tasuta. Liitumiseks palume täita liitumisankeet.

Vaata lisaks: