Konverentsisaadikute klubi ühendab aktiivseid eesti teadlasi ja spetsialiste, kes on huvitatud oma valdkonna konverentside ja ürituste korraldamisest Eestis.  Saadikuklubi idee on toetada  konverentside korraldajaid, kes oma erialasündmuse Eestisse toomisega juhivad tähelepanu Eestile kui teaduskeskusele ning aitavad Eestit kui konverentsisihtkohta tuntumaks teha. Korraldame saadikuklubis osalejatele  regulaarselt põnevaid üritusi ja inspireerivaid kohtumisi. Tutvustame uusi konverentsideks ja üritusteks sobivaid kohti, huvitavaid vaba-ajaprogramme, kutsume külla erialaeksperte, jagame praktilisi konverentsi korraldamise kogemusi. Osalejatel on võimalus saada uusi teadmisi, häid nõuandeid, jagada vastastikuseid kogemusi. Saadikuklubi toimunud ürituste kohta saab rohkem infot siit.

Saadikuklubi jaguneb asukohajärgselt Tartu Konverentsisaadik ja Tallinna Konverentsisaadik, konverentsisaadikutele mõeldud  üritused toimuvad vastavalt mõlemas linnas. Saadikuklubi tegevused toimuvad koostöös Tallinna KonverentsibürooTartu linna ja Pärnu linnaga.

Liitu eksklusiivse Konverentsisaadiku klubiga 

Saadikuklubiga on oodatud liituma kõik, kes soovivad tulevikus oma valdkonna konverentsi Eestisse tuua või kes on juba Eestis rahvusvahelist konverentsi korraldamas.  Saadikuklubis osalemine on tasuta. Liitumiseks palume täita liitumisankeet. Lisainfo: Külli Teimann, kylli.teimann@ecb.ee

Vaata lisaks: