Uudised

Tartu Konverentsisaadikud ammutasid inspiratsiooni ajaloolises Knorringu Aadlimajas

Eelmisel nädalal kutsusime Tartu Konverentsisaadikute Klubi liikmed sügisesele inspiratsiooniüritusele ajaloolisse Knorringu aadlimajja Tartu südames.

Merje Laimets Visit Tartust tutvustas osalejatele põnevaid ekskursioone ja tegevusi, mida pakkuda Tartus toimuvate konverentside välisosalejatele. Reimo Mürgimäe Wanderlust Matkadest meelitas kõiki loodusesse matkama ja põnevaid seiklusi kogema ning rääkis sellest, milliseid matku ja vabajajategevusi looduses saab pakkuda konverentsidelegaatidele.

Evelin Org, Your Brand Up Studio asutaja ja juht rääkis lähemalt, kuidas persoonibränding aitab igaühel loodud kuvandit nii füüsilises kui digitaalses maailmas teadlikult kujundada. Tähtis sõnum, mis kõlas läbi kogu ürituse, oli personaalse ja professionaalse maine olulisus tänapäeva maailmas.

Seekordne seminar toimus äsja restaureeritud Knorringu aadlimajas, mis sobib suurepäraselt erinevate ürituste korraldamiseks kuni 80 osalejaga koolitustest, seminaridest ja konverentsidest vastuvõttude ja pidulike õhtusöökideni.

Konverentsisaadikute klubi ühendab aktiivseid eesti teadlasi ja spetsialiste, kes on huvitatud oma valdkonna konverentside ja ürituste korraldamisest Eestis.  Saadikuklubi idee on toetada  konverentside korraldajaid, kes oma erialasündmuse Eestisse toomisega juhivad tähelepanu Eestile kui teaduskeskusele ning aitavad Eestit kui konverentsisihtkohta tuntumaks teha. Korraldame saadikuklubis osalejatele  regulaarselt põnevaid üritusi ja inspireerivaid kohtumisi. Tutvustame uusi konverentsideks ja üritusteks sobivaid kohti, huvitavaid vaba-ajaprogramme, kutsume külla erialaeksperte, jagame praktilisi konverentsi korraldamise kogemusi. Osalejatel on võimalus saada uusi teadmisi, häid nõuandeid, jagada vastastikuseid kogemusi. Saadikuklubi jaguneb asukohajärgselt Tartu Konverentsisaadik ja Tallinna Konverentsisaadik, konverentsisaadikutele mõeldud  üritused toimuvad vastavalt mõlemas linnas.

 Saadikuklubiga on oodatud liituma kõik, kes soovivad tulevikus oma valdkonna konverentsi Eestisse tuua või kes on juba Eestis rahvusvahelist konverentsi korraldamas.  Saadikuklubis osalemine on tasuta. Liitumiseks palume täita liitumisankeet. Lisainfo: Külli Teimann, kylli.teimann@ecb.ee

Riine Tiigi

Turundusjuht