Blogi

Lõbusad vahepalad virtuaalkonverentsidele

Virtuaalkonverentside üheks suurimaks väljakutseks on osalejate tähelepanu hoidmine. Olgem ausad, päev läbi arvuti taga erinevaid ettekandeid vaadata võib olla päris väsitav. Seepärast soovitatakse virtuaalkonverentside programmi planeerida ka meeleolukaid, mängulisi ja lõõgastavaid vahepalu. Palusime virtuaalkonverentside korraldamise teenust pakkuvalt Reisieksperdi tiimilt nõu, millega virtuaalkonverentside osalejaid üllatada ja lõbustada võiks. Parimad elamuslike vahepalade ideed on alljärgnevad:

Tuljaku kiirkursus

Kas oled suure heldimusega hinges vaadanud, kuidas rahvas Tantsupeol Tuljakut vihub ja mõelnud – kui vaid ise oskaks nii hästi? Siin on Sinu võimalus! Pärast pikki ja huvitavaid esitlusi on see liikumist täis vahepala just see, mida vajad. Eesti tuntud ja tunnustatud koreograaf õpetab lühikursuse jooksul selgeks Tuljaku sammud, et saaksid koos teiste konverentsil osalejatega tantsu vihtuda kodust lahkumata.  Ja kui kõik sammud selged, kogunete koos ühiselt oma väikesele Tantsupeole. Ja kes teab, ehk osalete oma trupiga juba ka 2024.aasta suurel peol.

Lisa vürtsi oma veebinarile kontorijoogaga

Kas sul on tunne, et pärast pikki esitlusi oleks fookus justkui kadunud? Siis on kontorijooga paus just see, mida vajad! Kogenud joogaõpetaja pakub Sulle ridamisi lihtsaid võtteid, mida laua tagant lahkumata enda heaks teha, vabanemaks üleliigsest pingest õlgades ja seljas. Juba peale paariminutilist venitust tunned, kuidas Sinu energiatase tõuseb ja oled taas fokusseeritud. Ja ära muretse, Sa ei pea selleks vahetama ei riideid ega varuma abivahendeid – lihtsalt tee endale liikumiseks veidi ruumi ja ava oma meel! Usu mind, Su keha ja vaim tänavad Sind selle eest!

Unistus isiknäitusest on käega katsuda

Lase valla oma sisemine kunstnik ning õpi midagi uut! Selleks on Sul vaja vaid paberit ning pliiatsit. Sel joonistuskursusel jagatakse veebinaril osalejad gruppideks ning igale seltskonnale antakse kindel objekt, mida oma piltidel kujutada. Kogenud õpetaja juhendab teid kogu õpitoa vältel, jagades erinevaid teoreetilisi teadmisi, nippe ja ideid. See lühikursus ei vaja eelnevaid oskusi ning sobib kõigile. Lihtsalt mine vooluga kaasa! Kui kõik on oma meistriteosed valmis saanud, koguneme ühisesse veebriruumi tagasi, et oma töid esitleda. Sellest saab teie kõigi ühine eksklusiivne ning unikaalne esiknäitus, mida eal ei kordu.

Smuuti revolutsioon

Kas kujutad ette, kuidas kümned, sajad, või isegi tuhanede inimesed teevad samaaegselt smuutit? Kas poleks see just kui revolutsioon tervisele? Aga miks mitte seda proovida! Sel smuutitegemise lühikursusel annab toitumisnõustaja ülevaata erinevatest komponentidest, millest teha endale üks tõsiselt toitainerikas ning maitsev smuuti. Saadame Sulle ostunimekirja, et saaksid varuda endale kõik vajalikud koostisosad ja retsepti, mis on kokku pandnud just selle ürituse jaoks. Astume üheskoos sammu tervislikumate valikute poole!

Hoia oma külaliste meeled erksad

Interaktiivne viktoriin on hea võimalus muuta oma veebinari vahepala põnevaks ning lõbusaks! Pane osalejate teadmised proovile konverentsiteemalisel või naljakaid fakte kontrollivas viktoriinis. Näiteks kas Sina tead, millist teaduslikku nähtust kirjeldab ladinakeelne sõna “sphenopalatine ganglioneuralgia”? Võib-olla mõni Sinu külalistest teab!

Soovid veel ideid elamuslikeks vahepaladeks või vajad abi virtuaalkonverentsi korraldamisel? Võta julgesti ühendust Reisieksperdi tiimiga. Reisiekspert pakub virtuaal- ja hübriidürituse läbiviimisel nii osalist kui täisteenust, alates sündmuse ülesehituse planeerimistest ja turundusest, osalejate ja esinejate haldusest, lõpetades ürituse kvaliteetse läbiviimisega. Rohkem infot leiate nende kodulehelt

Riine Tiigi

Turundusjuht