Uudised

Viru hotell tähistab 50.juubeliaastat värvikate eripakkumistega

Sel kevadel saab legendaarne Viru hotell juba 50.aastaseks. Juubeliaasta tähistamiseks on hotell Viru tulnud turule mitmete põnevate toodete ja pakkumistega:

  • JUUBELIKONVERENTS & KOHVIPAUS Juba 50 aastat on hotell Viru olnud sündmuste südameks. Siin on korraldatud lugematu arv konverentse, seminare, vastuvõttusid, pressiüritusi, galasid, messe, firmapidusid, kontserte, sünnipäevi, aastavahetusi, kabareeõhtuid, teemapidusid jne jne jne. Korraldage juubeliaastal üritus Viru hotellis ja saage osaks Viru kuulsusrikkast ajaloost! Juubeliaastal 2022 kõikidele konverentsikorraldajatele kingitus – Hotell Viru & KGB muuseumituur (kuni 25 in) või tervitusjoogid Teie valikul! Vaata pakkumist lähemalt SIIT Lisaks on Chef the Cuisine Margus Tammpere teinud juubeliks erilise kohvipausi – sümbioos ajastu uutest trendidest ning legendaarsetest klassikutest. Pardi Baost Võiroos a la Merineitsini. Küsi lisa viru.reservation@sok.fi või +372 6809300.
  • HOTELL VIRU 50. JUUBELI MEELELAHUTUSPAKETT VIRU HOTELL 50 kabareeõhtu Crème de la Crème ehk Starlight Cabaret parimad palad. See on värvikas valik möödunud aegade revüünumbritest, mis on võitnud publiku südame.
  • JUUBELIMAJUTUS Broneerides piletid Viru hotell 50 juubeliprogrammiga kabareesse, pakume rõõmuga võimalust ööbida Virus samuti sümboolse juubelihinnaga al 50 €/tuba kahele. Juubeli erihinnaga tube saadaval limiteeritult, broneeringud otse hotellist viru.reservation@sok.fi või +372 6809300.
  • JUUBELIJOOGID Väärika 50. aastase juubeli auks said pruulitud tõeliselt unikaalsed pidujoogid! Kõrgelt hinnatud Jaanihanso Siidrivabrikus eksklusiivselt valminud vahuvein ja siidrid. Juubeli signatuurjook Jaanihanso No. 12 Brut Méthode Traditionnelle on kuiv 2017. aastakäigu õunavahuvein, mis pressitud hilistest Eesti mahlaõuntest, kääritatud metsiku Eesti pärmiga ja kõige krooniks pudelis traditsioonilisel šampanjameetodil 18 kuud järelkääritatud. Tulemuseks sai ehe ja kordumatu, õunakultuslikele eestlastele südantsoojendavat äratundmist pakkuv maitsebukett. Teise juubelipudelisse sai Jaanihanso Rosé Méthode Traditionnelle – mõnusalt mahe 2017. saagist  pudelis kääritatud poolkuiv siider. Lisaks sai purki lõbusalt retrohõrguline poolkuiv rabarberisiider, mis juba osutunud purgikogujate lemmikuks. Saadaval kabareeõhtutel Show & Dinner restoranis Merineitsi, hotelli baarides ning Prisma Peremarketi kauplustes.
  • JUUBELIKOOK Chef de Cuisine Margus Tammpere teeb kummarduse hotelli algusaastate ajastu klassikule kondiitrimaailmast – terve põlvkonna lemmikmaiuseks oli vaieldamatult kohev ning imeliselt siiruviiruline sefiirikorvike. Legendaarset maiust saab juubeliaastal nautida Viru Kohvikus kohapeal või endaga ühes viia!
  • JUUBELI POP-UP NÄITUSED KGB MUUSEUMIS Hotelli avamisaastal 1972 tähistati Eestis hoopis teisi tähtpäevi, kui tänapäeval. Osad neist on jäädavalt unustatud, osad kandunud edasi. Osad neist panevad imestusest kulme kergitama. Millised on lood ja traditsioonid nende taga? Muuseumigiidid esitavad juubeliaastal lisaks püsinätusele ajastupõhistele tähtpäevadele pühendatud pop-up näitusi.
  • JUUBELISAUN Sõpradega saunas käimine on olnud alati osa meie kultuurist. Seda nii nõukogude ajal kui ka nüüd, Eesti ajal. Leili ja seltskonna ühist tervistavat mõju ei saa kuidagi alahinnata. See annab toonust ning rõõmu! Viru 3 sauna on ainsad väljaspool Soomet, mis pälvinud tunnustatud  AUTENTHIC FINNISH SAUNA EXPERIENCE sertifikaadi. Kutsume nautima Viru saunaelamust ning juubeliaastal 2022 on seltsis kindlasti segasem. Tavahind alates 45 €/1,5 h viiele külastajale kehtib juubeliaastal seitsmele! Broneeringud viru.reservation@sok.fi või +372 6809300.
  • JUUBELIÜRITUSED Viru 50. sünnipäeva tähistavad sündmuseid toimub veel terve aasta vältel. Sünnipäeva täpne kuupäev on 5.mai.

Vaata lisainfot pakkumiste kohta siit

Original Sokos Hotel Viru asub Tallinna südames, otse keskaegse vanalinna väravas. Värvika ajalooga hotellihoone on Eesti esimese pilvelõhkujana säilitanud läbi aegade ühe tuntuima maamärgi staatuse linnas. Viru Konverentsikeskus paikneb Original Sokos Hotel Viru teisel korrusel.
Külalisi teenindavad omaette avar fuajee ning garderoob. Erisuuruseid konverentsiruume on võimalik helikindlate vaheseintega ja vastavalt vajadusele kombineerida. Asukoht linnasüdames ning lai valik muid teenuseid teevad sellest ühe mugavaima paiga oma ürituste korraldamiseks.Konverentsikeskuse suurim saal Grande mahutab kuni 500 inimest.

 

 

Riine Tiigi

Turundusjuht