ASUKOHT

Original Sokos Hotel Viru asub Tallinna südames, otse keskaegse vanalinna väravas. Värvika ajalooga hotellihoone on Eesti esimese pilvelõhkujana säilitanud läbi aegade ühe tuntuima maamärgi staatuse linnas. Hotell paikneb sama katuse all Viru Keskusega, mis on Tallinna populaarseim ostu- ja meelelahutuskeskus.

Original Sokos Hotel Viru on sertifitseeritud Rohelise Võtme (The Green Key) majutus asutus, mis jälgib jätkusuutlikust ja keskkonnasäästlikust toetavaid standardeid.

MAJUTUS

Original Sokos Hotel Virus on 423 uuendatud põhjamaises stiilis tuba. Samas kompleksis asuvas Solo Sokos Hotel Estorias on 93 superior tuba Eesti esimeses lugudehotellis. Mõlemast hotellist on otseühendus konverentsi- ja banketikeskusega.

KONVERENTSIKESKUS

  • suurim hotellikompleksi konverentsikeskus Tallinnas
  • 11 konverentsiruumi, suurim kuni 550 külalisele
  • üle 500 m² messi- ja näitusepinda
Ruumi nimetus

Teater

Klass

Nõupidamine

Vastuvõtt

Bankett

Pindala (m²)

Grande 1+2+3550240100350200425
Grande 1+22401606010060300
Grande 31107040175
Bolero 1+2110804012080174
Grande 1906040125
Grande 2906040125
Duetto70403097
Bolero 160402484
Bolero 260402484
Allegro40303073
Andante 1+240302677
Andante 120121638
Andante 220121638
Forte20141442
Semi15128

 

TOITLUSTUS

  • Restoran Merineitsi – suurim hotellirestoran Tallinnas, toitlustusvõimalused korraga kuni 1000 külalisele

LISATEENUSED

  • meeleolukad konverentsi vahepalad – Hotell Viru & KGB muuseumituurid, veinikool jne
  • Show & Dinner programmid
  • lai valik lisateenuseid ning kohtumispaiku – baarid, restoranid ja ööklubi
  • kaubanduskeskus Viru Keskus sama katuse all, üle 100 poe ja teenuse

COVID-19 ETTEVAATUSABINÕUD / KEHTIVAD OHUTUSMEETMED

Original Sokos Hotel Viru järgib kõiki Terviseameti Covid-19 viirust puudutavaid reegleid. Töötajad on instrueeritud järgima täpseid kätehügieeni ning üldiseid igapäevaseid turvalisusnõudeid. Hotell on tõhustanud koristusmeetmeid ja kindlustanud seebi, desinfitseerimisvahendite ning paberist kuivatusrätikute piisava saadavuse kõikides üksustes. Kõikides avalikes ruumides kehtib 2+2 reegel, maski kandmine on avalikes siseruumides kohustuslik. Koristamisel pööratakse kõrgendatud tähelepanu pindade puhastamisele ning desinfitseerimisele järgides kõiki sellekohaseid Terviseameti ettekirjutusi. Hotellis on käte desinfitseerimispunktid. Kõikides avalikes tualettruumides on käte kuivatamiseks kasutusel ainult pabersalvrätid. Konverentside puhul on kõik saalid ja fuajee ruumikad ning võimaldavad turvalist hajutatust. Konverentsifuajees ja konverentsisaalides asuvad käte desinfitseerimispunktid

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Max mahutatavus: 550
Hotellitubade arv: 516
Konverentsiruume: 11
Kaugus kesklinnast: 10 min jalutuskäik
Kaugus lennujaamast: 10 min taksosõit
Söögikohad
Restoran Merineitsi
Tex-mex restoran Amarillo
Materjalid
Konverentsikeskuse plaan
Faktid – Original Sokos Hotel Viru
Aadress
Viru väljak 4, 10111 Tallinn