ASUKOHT

Original Sokos Hotel Viru asub Tallinna südames, otse keskaegse vanalinna väravas. Värvika ajalooga hotellihoone on Eesti esimese pilvelõhkujana säilitanud läbi aegade ühe tuntuima maamärgi staatuse linnas. Original Sokos Hotel Viru pakub palju võimalusi nii tööreisil ja puhkusel viibijale: mugavad hotellitoad, nüüdisaegne konverentsikeskus, mitmekülgne restoranimaailm. Hotell paikneb sama katuse all Viru Keskusega, mis on Tallinna populaarseim ostu- ja meelelahutuskeskus.

Original Sokos Hotel Viru on sertifitseeritud Rohelise Võtme (The Green Key) majutus asutus, mis jälgib jätkusuutlikust ja keskkonnasäästlikust toetavaid standardeid.

MAJUTUS

Hotellis on 516 tuba. Hubased Standard toad on kujundatud trendika ja tagasihoidliku Põhjamaade disaini võtmes. 93-teematoaga kolmekorruselise Superior-hotellitiiva igal korrusel oma õdus lounge. Ruumikad toad pakuvad rohkem mugavust, häid töötingimusi ning linnasüdames luksulikku vaikust ja unerahu.

KONVERENTSIKESKUS

Viru Konverentsikeskus paikneb Original Sokos Hotel Viru teisel korrusel.
Külalisi teenindavad omaette avar fuajee ning garderoob. Erisuuruseid konverentsiruume on võimalik helikindlate vaheseintega ja vastavalt vajadusele kombineerida. Asukoht linnasüdames ning lai valik muid teenuseid teevad sellest ühe mugavaima paiga oma ürituste korraldamiseks.Konverentsikeskuse suurim saal Grande mahutab kuni 500 inimest. Hotelli professionalane konverentsitiim pakub parimad lahendused kliendi erinevate soovide ellu viimiseks, olgu teemaks virtuaalne või hübriidkonverents, töine koosolek, pidulik vastuvõtt või gala-õhtusöök.

Ruumi nimetus

Teater

Klass

Nõupidamine

Vastuvõtt

Bankett

Pindala (m²)

Grande 1+2+3 500 240 100 350 200 425
Grande 1+2 240 160 60 100 60 300
Grande 3 110 70 40 175
Bolero 1+2 110 80 40 120 80 174
Grande 1 90 60 40 125
Grande 2 90 60 40 125
Duetto 70 40 30 97
Bolero 1 60 40 24 84
Bolero 2 60 40 24 84
Allegro 40 30 30 73
Andante 1+2 40 30 26 77
Andante 1 20 12 16 38
Andante 2 20 12 16 38
Forte 20 14 14 42
Semi 15 12 8

 

TOITLUSTUS

Original Sokos Hotel Viru teisel korrusel asuv Merineitsi restoran on suurim hotellirestoran Tallinnas. Saali tehniline sisseseade ja ekraanid võimaldavad korraldada restoranis erinevaid üritusi – tooteesitlusi, konverentsilõunaid, tantsuõhtuid, kõrgetasemelisi vastuvõtte ning tänuõhtusööke ning esitada statsionaarsel laval kabareeõhtuid, kontserte või muud restoranikeskkonda sobivat. Merineitsi on ka Eesti esimene show&dinner elamusrestoran õhtuse eeskavaga, pakkudes kõrgetasemelist ajaviidet ja hõrke maitsesümfooniaid.  Show & Dinner õhtud toovad Merineitsi lavale eripalgelist ajaviidet kontsertidest kabareeni – ja alati gurmeemaitsete saatel. Restoran mahutab kuni 400 külalist ja muutub vastavalt sündmusele ja vajadusele, kas konverentsi- või peoruumiks, pop up -restoraniks või hotellikülaliste hommikusöögiruumiks.

KGB MUUSEUM

Viru hotell ehitati Tallinnasse sügaval nõukogude ajal, 1972. aastal. 80ndatel oli see üks moodsa linnaelu tuiksooni. Siin liikus luksuslikku kaupa, siin asusid linna ihaldatuimad töökohad ning siin toimusid Tallinna hinnatuimad meelelahutusprogrammid. Selle aja kohta äärmiselt moodne hoone oli juba algselt varustatud pealtkuulamise- ning jälgimisseadmetega. Kõige ja kõigi kohta, mis hotellis toimus, oli KGB-l põhjalik ülevaade. Hotelli salajasel 23ndal korrusel asuvas muuseumis kuuleb uskumatuid lugusid turistide ja hotellitööjate jälgimise, KGB töökorralduse ja Viru hotelli kohta. Näha saab mitmeid põnevaid pealtkuulamisseadmeid ja nõukogudeaegseid töökabinette. Muuseumisse pääseb ainult giidi saatel. Vajalik eelnev broneerimine. Muuseumi pileteid saab broneerida ja osta aadressil www.viru.ee.

 

Viru hotell tähistab 2022.a. 50.juubeliaastat värvikate eripakkumistega:

  • JUUBELIKONVERENTS & KOHVIPAUS Juba 50 aastat on hotell Viru olnud sündmuste südameks. Siin on korraldatud lugematu arv konverentse, seminare, vastuvõttusid, pressiüritusi, galasid, messe, firmapidusid, kontserte, sünnipäevi, aastavahetusi, kabareeõhtuid, teemapidusid jne jne jne. Korraldage juubeliaastal üritus Viru hotellis ja saage osaks Viru kuulsusrikkast ajaloost! Juubeliaastal 2022 kõikidele konverentsikorraldajatele kingitus – Hotell Viru & KGB muuseumituur (kuni 25 in) või tervitusjoogid Teie valikul! Vaata pakkumist lähemalt SIIT Lisaks on Chef the Cuisine Margus Tammpere teinud juubeliks erilise kohvipausi – sümbioos ajastu uutest trendidest ning legendaarsetest klassikutest. Pardi Baost Võiroos a la Merineitsini. Küsi lisa viru.reservation@sok.fi või +372 6809300.
  • HOTELL VIRU 50. JUUBELI MEELELAHUTUSPAKETT VIRU HOTELL 50 kabareeõhtu Crème de la Crème ehk Starlight Cabaret parimad palad. See on värvikas valik möödunud aegade revüünumbritest, mis on võitnud publiku südame.
  • JUUBELIMAJUTUS Broneerides piletid Viru hotell 50 juubeliprogrammiga kabareesse, pakume rõõmuga võimalust ööbida Virus samuti sümboolse juubelihinnaga al 50 €/tuba kahele. Juubeli erihinnaga tube saadaval limiteeritult, broneeringud otse hotellist viru.reservation@sok.fi või +372 6809300.
  • JUUBELIJOOGID Väärika 50. aastase juubeli auks said pruulitud tõeliselt unikaalsed pidujoogid! Kõrgelt hinnatud Jaanihanso Siidrivabrikus eksklusiivselt valminud vahuvein ja siidrid. Juubeli signatuurjook Jaanihanso No. 12 Brut Méthode Traditionnelle on kuiv 2017. aastakäigu õunavahuvein, mis pressitud hilistest Eesti mahlaõuntest, kääritatud metsiku Eesti pärmiga ja kõige krooniks pudelis traditsioonilisel šampanjameetodil 18 kuud järelkääritatud. Tulemuseks sai ehe ja kordumatu, õunakultuslikele eestlastele südantsoojendavat äratundmist pakkuv maitsebukett. Teise juubelipudelisse sai Jaanihanso Rosé Méthode Traditionnelle – mõnusalt mahe 2017. saagist  pudelis kääritatud poolkuiv siider. Lisaks sai purki lõbusalt retrohõrguline poolkuiv rabarberisiider, mis juba osutunud purgikogujate lemmikuks. Saadaval kabareeõhtutel Show & Dinner restoranis Merineitsi, hotelli baarides ning Prisma Peremarketi kauplustes.
  • JUUBELIKOOK Chef de Cuisine Margus Tammpere teeb kummarduse hotelli algusaastate ajastu klassikule kondiitrimaailmast – terve põlvkonna lemmikmaiuseks oli vaieldamatult kohev ning imeliselt siiruviiruline sefiirikorvike. Legendaarset maiust saab juubeliaastal nautida Viru Kohvikus kohapeal või endaga ühes viia!
  • JUUBELI POP-UP NÄITUSED KGB MUUSEUMIS Hotelli avamisaastal 1972 tähistati Eestis hoopis teisi tähtpäevi, kui tänapäeval. Osad neist on jäädavalt unustatud, osad kandunud edasi. Osad neist panevad imestusest kulme kergitama. Millised on lood ja traditsioonid nende taga? Muuseumigiidid esitavad juubeliaastal lisaks püsinätusele ajastupõhistele tähtpäevadele pühendatud pop-up näitusi.
  • JUUBELISAUN Sõpradega saunas käimine on olnud alati osa meie kultuurist. Seda nii nõukogude ajal kui ka nüüd, Eesti ajal. Leili ja seltskonna ühist tervistavat mõju ei saa kuidagi alahinnata. See annab toonust ning rõõmu! Viru 3 sauna on ainsad väljaspool Soomet, mis pälvinud tunnustatud  AUTENTHIC FINNISH SAUNA EXPERIENCE sertifikaadi. Kutsume nautima Viru saunaelamust ning juubeliaastal 2022 on seltsis kindlasti segasem. Tavahind alates 45 €/1,5 h viiele külastajale kehtib juubeliaastal seitsmele! Broneeringud viru.reservation@sok.fi või +372 6809300.
  • JUUBELIÜRITUSED Viru 50. sünnipäeva tähistavad sündmuseid toimub veel terve aasta vältel. Sünnipäeva täpne kuupäev on 5.mai.

Vaata lisainfot pakkumiste kohta siit

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Tiiu-Tuuli Sulg

Müügijuht

+372 6809 306

Külasta kodulehte

Max mahutatavus: 500
Hotellitubade arv: 516
Konverentsiruume: 12
Kaugus kesklinnast: Asub kesklinnas
Kaugus lennujaamast: 10 min taksosõit
Söögikohad
Restoran Merineitsi
Tex-mex restoran Amarillo
Aadress
Viru väljak 4, 10111 Tallinn