Uudised

Tartu konverentsisaadikud said eksklusiivse võimaluse Tartu tulevase Automuuseumiga tutvumiseks

17.oktoobril oli Tartu konverentsisaadikutel võimalus teha tutvust tavakülastajatele veel suletud Automuuseumiga.

Muuseumist saab külastada vaid grupile ekskursiooni tellides, kuid arendustegevused muuseumi avamiseks kõigile on toimumas.

Samuti oli võimalik tutvuda muuseumi külje all asuvate Kammivabriku Klubihoone ja tehasehoonega, mis on suuremate sündmuste korraldamiseks suurepärased.

Kammivabriku Klubihoones jagasid Evelin Jürgenson Maaülikoolist ja Kristin Lillemäe Publicon PCO-st oma kogemust koostööna Tartusse taotletud ning sel suvel läbiviidud AESOP 2022 kongressist. Maailma mastaabis väikses linnas Tartus pakuvad suure delegaatide arvuga rahvusvahelised konverentsid parajat korralduslikku väljakutset, nii oli ka AESOP 2022 kongressiga.

Konverentsisaadiku klubi ühendab aktiivseid teadlasi ja spetsialiste, kes on huvitatud oma valdkonna konverentside ja ürituste korraldamisest Eestis. Konverentsiklubi ürituste raames tutvustatakse uusi konverentsikohti ja põnevaid vaba-ajaprogramme, kutsutakse külla eriala eksperte, jagatakse praktilisi konverentsi korraldamise kogemusi. Osalejatel on võimalus saada uusi teadmisi, häid nõuandeid, jagada vastastikuseid kogemusi. Saadikuklubiga on oodatud liituma kõik, kes soovivad tulevikus oma valdkonna konverentsi Eestisse tuua või kes on juba Eestis rahvusvahelist konverentsi korraldamas.  Saadikuklubis osalemine on tasuta. Liitumiseks palume täita liitumisankeet.

 

Riine Tiigi

Turundusjuht