Uudised

Royal Experience üritusturundusfirma astus EKB liikmeks

Alates detsembrist kuulub Eesti Konverentsibüroo liikmete hulka ka üritusturundusagentuur Royal Experience.

Royal Experience on asutatud 1996. aastal, olles seega üks esimesi üritusturundusagentuure Eestis. 2000. aastast kuulub Royal Experience Creative Unioni kooseisu, pääsedes tänu sellele ligi rahvusvahelisele oskusteabele ja kontaktide võrgustikule. Royal Experience on üks Eesti Üritusturundusagentuuride Liidu (ÜTAL) asutajaliikmetest.

Nii kodumaiste kui rahvusvaheliste suurprojektidega on Royal Experience pälvinud tunnustust nii Eestis kui välismaal. Agentuuri portfellis on üle 900 eriürituse ja 100 kampaania üheksas riigis.

Covid-19 pandeemia puhkedes sellel kevadel tõi Royal Experience koos partneritega turule Eestis uudse kontaktivaba lähenemise virtuaal- ja hübriidürituste korraldamisele. Pandeemia algusest saadik on nad juba jõudnud korraldada rohkem kui 250 virtuaal- ja hübriidüritust. Välja töötatud ainulaadne ja viimistletud lavakujundus ning kaasahaarav stuudioformaat eristab üritusi tavalisest konverentsikõnest. Virtuaalsele lavale on võimalik astuda korraga kuni 8 esinejal, kaasata saab sadu VIP külalisi, kuni 3000 isikut/osalejat videosilla vahendusel ja piiramatut pealtvaatajate hulka.

Royal Experience-i teenuste hulka kuuluvad: üritusturundus, eriüritused, promotsioon,  sponsorluskommunikatsioon, filmiproduktsioon

Lisainfo: www.royal.ee

Riine Tiigi

Turundusjuht