Uudised

Tallinna konverentsisaadikud said inspiratsiooni sündmuste korraldamiseks Telliskivis

10.oktoobril toimus Tallinna konverentsisaadikute klubi tutvumiskülastus Telliskiviga, kus on mitmeid toredaid sündmuste korraldamise paiku, mis tavakülastajana Telliskivis ringi kõndides ehk silma ei jää.

  • Hektor Container Hotel, mis avati vahetult enne 2020.a märtsi, üllatas kõiki oma merekonteineritest hotellitubadega. Täna on Hektor Container Hotel ainuke hotell Telliskivis.
  •  Restoran F-hoone oli esimene restoran, mis Telliskivis avati. F-hoonel on juba mõnda aega ka Must Saal, mis mahutab laudades õhtusöögile 80 inimest ning peoks lausa 150. F-hoone tagumisse tuppa mahub ligi 40 inimese grupp sööma. Restoran on teada ka oma hea vegan menüüvaliku poolest.
  • Stella Soomlais Stuudio on põnev koht töötubadeks väiksematele gruppidele, kus järgitakse ringdisaini ja jätkusuutlikkuse põhimõtteid. Kõik tooted on valmistatud nahajääkidest. Nii saab ka ise endale valmistada konverentsimeene või tellida praktilised ärikingitused konverentsil osalejatele.
  • Erinevate Tubade Klubi on mõnusalt eklektilise interjööriga ning hulganisti erinevaid tehnilisi lahendusi pakkuv kuni 120 inimest mahutav sündmuspaik. See on koht, kus konverentsi või muu üritusega rutiinist väljatulek on lihtsaks tehtud.
  • Telliskivi Loomelinnakus on ka üks hästi suur sündmuste ruum – roheline saal. Kuigi ruumi seinad on vahepeal valge värvi saanud, siis nimi pole muutunud. Kui seal parasjagu mõnda näitust üleval ei ole, saab seda rentida näiteks suuremaks kokteilivastuvõtuks, peale mida saavad külalised näiteks leida piirkonnas endale sobiva restorani õhtusöögiks.
  • Fotografiska Tallinn on lisaks näituste galeriile ka suurepärane koht seminariks või pidulikuks õhtuseks ürituseks, toimugu see siis kas katusekorruse restoranis, kuhu mahub ligi 100 külalist või 1. korruse kohviku tagaosas asuvas sündmusruumis, mis samuti sobilik kuni 100-le. Suvel ilusa ilmaga on sündmusruumi laiendusena võimalik pakkuda tervitusjooki ka õueterrassil. Fotografiska restorani köök pakub toitlustust, mis on hinnatud Michelin Guide rohelise tärni vääriliseks.

Konverentsisaadiku klubi ühendab aktiivseid teadlasi ja spetsialiste, kes on huvitatud oma valdkonna konverentside ja ürituste korraldamisest Eestis. Konverentsiklubi ürituste raames tutvustatakse uusi konverentsikohti ja põnevaid vaba-ajaprogramme, kutsutakse külla eriala eksperte, jagatakse praktilisi konverentsi korraldamise kogemusi. Osalejatel on võimalus saada uusi teadmisi, häid nõuandeid, jagada vastastikuseid kogemusi. Saadikuklubiga on oodatud liituma kõik, kes soovivad tulevikus oma valdkonna konverentsi Eestisse tuua või kes on juba Eestis rahvusvahelist konverentsi korraldamas.  Saadikuklubis osalemine on tasuta. Liitumiseks palume täita liitumisankeet.

Riine Tiigi

Turundusjuht