Uudised

Hilton EventReady – Kõrgem standard üritustele ja koosolekutele Hilton Tallinn Park hotellis

Tallinna kesklinnas asuv Hilton Tallinn Park hotell korraldab sellest sügisest alates kõiki üritusi “Hilton EventReady” programmist lähtuvalt.

“Hilton EventReady” programm on välja töötatud rahvusvahelisel tasandil, et pakkuda praeguses olukorras ürituste korraldamiseks kõrgeimat puhtusestandardit ning paindlikkust nii korraldamisel kui lepingutingimustes.

Hilton EventReady koos CleanStay programmiga pakub ürituse korraldajale ning üritusel osalejale meelerahu algusest lõpuni.

  • Hotelli konverentsiruumide ning hotellitubade puhastus on korraldatud kõrgendatud puhtusestandarditele vastavalt. Puhastatud konverentsiruumid pitseeritakse, klient saab ise esimesena avada puhastatud ruumid.
  • Üritustel osalejatele on saadaval desinfitseerimisvahendid, kaitsemaskid ja – kindad, ühekordsed desovahendid.
  • Ruumide broneerimisel soovitatakse hajutamise lihtsustamiseks kasutada suuremaid konverentsiruume, välja on töötatud hajutatud ruumipaigutusstiilid. Suuremaid konverentsiruume pakutakse klientidele väiksema konverentsiruumi hinnaga.
  • Lepingutingimused on muudetud märgatavalt paindlikumaks: kuni 40 inimese ürituse saab tühistada isegi 24 h enne üritust ning suurürituste tühistamine on võimalik kuludeta kuni 8 päeva enne üritust.
  • Välja on töötatud kontaktivabad lahendused ürituse toitlustamiseks, kus isegi kohvipausil pakutav toit on pakendatud individuaalsetesse pakenditesse. Pakendamise puhul arvestatakse endiselt keskkonnasõbralike lahendustega.
  • Hotelli personal kannab isikukaitsevahendeid.

Hilton võimaldab korraldada erinevaid sündmusi alates suurejoonelistest galadest ja konverentsidest kuni privaatsete nõupidamiste ja erakohtumisteni. Hotellis on 10 tehniliselt hästi varustatud ja paindlikku ruumi konverentside ja ürituste pidamiseks. Elegantne ballisaal mahutab kuni 530 inimest! Hotelli konverentsikeskus laiub suisa 1800 ruutmeetri peal, lisaks kümnele koosoleku- ja peoruumile on külaliste kasutuses ka suur fuajee, kus vastuvõtte või näiteks kokteiliõhtuid korraldada.  Konverentsikeskuse garderoob mahutab 500 inimese üleriided.

Lisainfo hotelli võimaluste kohta:

Lisainfoks ja hinnapakkumisteks võtke palun julgesti ühendust Hilton Tallinn Parki müügitiimiga emailil Tallinn.Events@hilton.com või helistage +3726305333.

 

Rohkem infot: Hilton EventReady

Riine Tiigi

Turundusjuht