Uudised

OSALE 20.01 VEEBINARIL “Virtuaal- ja hübriidürituste korraldamisest teadus- ja erialakonverentsidele”

▪️ Saa osa veebinarist ning tutvu mahuka programmi ja sisuga teadus- ja erialakonverentside korraldusvõimalustest virtuaal- ja hübriidkeskkondades.

▪️ Lisaks anname kahe teaduskonverentsi näitel häid ideid ja inspiratsiooni nii sisulise poole kui ka kõrvalprogrammide läbiviimisest.

 ????????????????? ?? ???????????????: http://www.ecb.ee/et/veebinar/
Veebinar toimub Zoomi keskkonnas. Osalemine tasuta ja avatud kõigile huvilistele!

KAVA

▪️ “FROM FACE-TO-FACE TO FULLY ONLINE IN TWO MONTHS” – Prof. David Lamas, Tallinna Ülikool

NordiCHI is the largest European conference on Human-Computer Interaction (HCI). NordiCHI 2020 was the 11th edition of this biannual conference. The first time Estonia was listed as a potential host we applied and got selected to host the conference in Tallinn. The goal was simple. To bring the best HCI researchers to Tallinn and to scale up Estonia’s relevance and role in this research community. And then COVID-19 happened. In this presentation we compare before/after scenarios and we critically reflect upon what we achieved.

▪️ “ICL 2020 KONVERENTSI VIRTUAALLAHENDUSTEST” – Prof. Tiia Rüütmann, TalTech

Rahvusvahelisel inseneripedagoogika virtuaalkonverentsil „ICL2020 – Educating Engineers for Future Industrial Revolutions“, mis toimus 23.–25. septembril Tallinna Tehnikaülikooli Innovatsiooni- ja Ettevõtluskeskuses Mektory, jälgiti otseülekannet üle maailma. Esindatud oli 42 riigi teadlased ja 141 ülikooli esindajat. Toimus 24 paralleelsessiooni, 5 töötuba ja ümarlaud, kus erinevate tehnikaülikoolide esindajad jagasid oma kogemusi õppetöö läbiviimisel koroonapandeemia ajal.

▪️ TALLINNA ÜLIKOOLI JA TALTECH-i VÕIMALUSTE TUTVUSTUS VIRTUAALKONVERENTSIDE KORRALDAMISEKS

Riine Tiigi

Turundusjuht