Uudised

Uus ürituste toimumiskoht Tartus- Knorring aadlimaja

Knorringu Aadlimaja on ajalooline ja muljetavaldav aadlimaja, mis asub Tartu kesklinnas. Maja on ehitatud 19.sajandi alguses ja saanud nime oma kunagise omaniku, aadlijuurtega perekonna Knorringu järgi. Aadlimaja on tuntud oma elegantse fassaadi ja uhkete siseruumide poolest, millel on säilinud palju originaalseid detaile. Aadlimaja naabruses on imeilus Tartu Ülikooli Botaanikaaed, mis lisab sellele veelgi võlu.

Knorringu Aadlimaja sobib ideaalselt erinevate sündmuste, nagu seminarid, väiksemad konverentsid ja kunstinäitused või isegi pulmade korraldamiseks. Aadlimaja 5 peoruumi on mitmekülgsed ja suudavad mahutada erineva suurusega sündmusi. Olenevalt saali paigutusest ja ürituse iseloomust, mahub Knorringu Aadlimaja kõikidesse peoruumidesse kokku kuni 120 inimest, eraldi kasutatuna mahub ühte saali aga 20 kuni 75 inimest.

Ajaloolised detailid ja luksuslikud sisekujundused loovad pidulikeks hetkedeks ideaalse tausta. Lisaks on saadaval kaasaegsed heli- ja valgustuslahendused ning professionaalne meeskond, kes aitab sündmuse sujuvalt läbi viia.

Peosaalide rentimiseks on saadaval ka erinevad paketid, nendega saad tutvuda siin:
https://knorring.ee/peosaalide-rentimise-paketid/

Riine Tiigi

Turundusjuht