Uudised

Rakett69 Teadusstuudiod kutsuvad meeskonnaüritust korraldama

Tallinnas Ülemiste Citys asuvad ainulaadse kontseptsiooniga Rakett69 Teadusstuudiod, kuhu oodatakse igas vanuses huvilisi teadusvõistlusi pidama – just nagu armastatud telesaates Rakett69. Teadusstuudiod on 100% suunatud käed-küljes tegutsemisele, ülesannete lahendamisele ja katsete tegemisele. Rakett69 Teadusstuudiod sobib peaaegu kõigile – lastele alates 7. eluaastast ning ülemist vanusepiiri ei ole. Endal tuleb kaasa võtta uudishimu ning avastamisrõõm. Gruppidele toimuvad 1,5–2,5-tunnised sessioonid, mis viiakse juhendaja poolt läbi Rakett69 stiilis võistlusena. Igale vanuseastmele on koostatud vastavalt sobiv programm.

Pane oma tiim proovile ja korralda põnev ning võistluslik meeskonnaüritus

Rakett Teadusstuudiotes saab korraldada ettevõttele ägeda tiimiürituse, pannes proovile meeskonnatöö ja loomingulise lähenemise. Kaasav teadussessioon kestab 2h ja ühes stuudios saab selles osaleda 15-30 inimest, kes jagatakse meeskondadesse. Kokku on keskuses 4 stuudiot – ehk saate kogu ettevõtte ulatuses proovile panna kuni 120 teadusnauti.

Ülesanded valitakse teie ettevõtte profiili arvestades, osalejad jagatakse meeskondadeks ning saadetakse võistlustulle – täpselt nagu oleksite Rakett69 otsesaates! Osalejad ei pea olema IT-gurud ega teadusoivikud – edu ja lõbu garanteerib hoopis loovus ning meeskonnatöö. Sessiooni võib teha ka fookusega meeskonnatööle, kus võistlemist ei toimu.

Loe lisa: https://teadusstuudiod.ee/ettevotted/

Ruumide rent

Kokku on keskuses neli eriilmelist stuudiot, mis varustatud vajaliku tehnikaga ning kus saab korraldada üritusi ilma teadusprogrammita – vastavalt teie soovidele, nägemusele ja fantaasiale!  Olgu tegemist siis vastuvõtu, gala, kontserdi, online-ülekande, ettevõtte strateegiapäeva vms-ga.

Stuudiote info:

  • 4 blackbox industriaalses stiilis stuudiot, millest kaks (stuudio nr 3 ja 4) on suurusega 138 m2 ning kaks (stuudio nr 1 ja 2) suurusega 175 m2.
  • Suudio 1 ja stuudio 2 vaheseina saab eemaldada ning muuta selle üheks suureks 350 m2 saaliks (29,2 m x 12 m)
  • Stuudio 3 ja stuudio 4 vaheseina saab eemaldada ning muuta selle üheks suureks 276 m2 saaliks (23,3 m x 12 m).
  • Ehk kokku on vaba põrandapinda 628 m2 (+koridor ja fuajee). Kõikide ruumide kõrgus on 10 meetrit.

Küsi pakkumist siin: https://teadusstuudiod.ee/ruumide-rent/

 

Riine Tiigi

Turundusjuht