Uudised

KUTSE: Väljasõit Pärnu konverentsivõimalustega tutvuma 12. juunil

Rahulik kuurortlinn Pärnu sobib suurepäraselt nii Eesti-sisesteks kui Balti- ja Põhjamaade konverentsideks, koolitusteks ja seminarideks. Siin kohtuvad omavahel uuendusmeelsus ja traditsioonid, linnaelu ja rahulik atmosfäär. Pärnu asub vaid 1,5 tunnise sõidu kaugusel Tallinnast ja 2 tunnise sõidu kaugusel Riiast. Ühendus mõlema linnaga on kiire ja hea ning siia saab mugavalt sõita nii bussi kui autoga.

Pärnu konverentsi- ja seminarikohad võimaldavad väga erinevaid formaate nii sise- kui väliürituste korraldamiseks. Konverents tipptasemel hotellis, suvepäevad mererannal, seminar saunas, tiimikoosolek basseinis, ärikohtumine ajaloolises villas, meeskonnaüritus golfirajal – variante on lõputult. Ürituse korraldamine Pärnus või Pärnumaal võib olla täpselt nii eriline ja meeldejääv, kui sa ise soovid.

Kutsume kõiki ürituste korraldamise huvilisi 12. juunil Pärnu konverentsivõimalustega tutvuma.  Külastame suuremaid konverentsihotelle, kuuleme uudiseid Pärnu konverentsiruumide, õhtuste vastuvõtupaikade ja konverentsiosalejatele sobivate vabaajaprogrammide kohta. Samuti maitseme kohalike veinitootjate pakutavat.

Esialgne päevakava:

Orinteeruvalt saabume  tagasi Tallinnasse  kl 17.30,  Tartusse kl 18.oo.

Registreerumine

Väljasõidul osalemisest palume täita osalemisankeedi hiljemalt  31. maiks. Tutvumiskülastusel osalemine on tasuta ning sisaldab nii toitlustust kui edasi-tagasi transporti Tallinnast ja Tartust.

Lisainfo

Tutvumiskülastuse korraldavad MTÜ Eesti Konverentsibüroo, Destination Pärnu MTÜ ja Pärnu linn.

Lisainfo: Kadri Karu, kadri.karu@ecb.ee; tel 51 58 240

Riine Tiigi

Turundusjuht