Uudised

Uued PROTO onlive stuudiod kontaktivabadeks üritusteks nüüd avatud Noblessneri Valukojas

Virtuaalseteks konverentideks ja webinarideks, online koolitusteks või hoopis virtuaalseteks meeskonnaüritusteks sobivaid kontaktivabu stuudioid pakub nüüd ka Noblessneri Valukoda Tallinnas, koostöös ürituskorraldusagentuuriga Jolos ja tehnikafirmaga RGB Baltic. Pakkuda on lausa 3 erinevat stuudiot:

Nobeli saali suures stuudios on üles seatud Eesti suurima resolutsiooniga täiesti uus ja kumer kolme osaline 17x4m LED ekraan. Võimalused professionaalseks virtuaalürituseks on suurepärased: kuni 8 esinejat korraga videoülekandes ekraanidel, piiramatu arv osalejaid korraga internetiülekannet vaatamas, kuni 1000 osalejat üle videosilla omavahel suhtlemas, kuni 8 väiksemat virtuaalset töötuba osalejatele. Olemas on suur valguspark, tipptasemel heli ja kaugjuhitavad HD kaamerasüsteemid. Kliendi  vajaduste järgi lava ja ekraanigraafika (mööbel, kõnepult ja dekoratsioonid), Osalejate kaasamise tööriistad nagu chat, poll jms. kasutamine, populaarsemate videoedastustarkvarde tehniline tugi (Webex, Zoom, Skype jne.). Osalejatele erikujundusega ja lihtsalt kasutatav veebileht ülekande jälgimiseks

Hiiglaslik Proto Nobeli saal suure uksega (võimalus tuua stuudiosse suuremahulisi elemente, autosid vms) võimaldab  edukalt läbi viia ka tooteesitlusi, mis mujale ei mahu – too stuudiosse auto, iglusaun või kasvõi elevant. Stuudiol on eraldi sissepääs ja kogu tööprotsess on kokkupuutevaba. Professionaalsed tehnikud juhivad kõike distantsilt ning stuudio sisekujundus luuakse  vastavalt kliendi soovidele.

Väike stuudio – väiksemate nõudmistega ürituste jaoks mõeldud kvaliteetsete tehniliste lahendustega kokkupuutevaba otsestuudio, mille eetrivõimekus on suure stuudioga võrdväärne. Väike stuudio loob koos suure stuudioga ka mugavaidhübriidlahendusi (otselülitused intervjuudeks kõrvalstuudiost, hologrammlahendused,green screen jne.)

Mobiilne stuudio: ainulaadne ülekandev.imekusega liikuv stuudio, mis saab eetrisse minna Proto ekspositsioonisaalist või isegi kvartali mereäärsest osast. Mobiilset stuudiot saab kasutada nii eraldi kui ka hübriidlahendusena teiste stuudiotega koos.

Lisaks pakutakse klientidele ka virtuaalürituste sisuloomet: aidatakse  luua ürituse sisu ja nõustavad, kuidas  sõnum kõige efektiivsemalt osalejateni viia. Nende kaudu saab ka tellida virtuaalüritusteks sobilikud presentatsioonid, videod, vaheklipid ja eelsalvestused, ürituse veebi-, registreerimislehe ja äpi.  Nad leiavad teile  moderaatorid ja koolitavad ettevõtte- siseseid esinejaid, aitavad virtuaalürituse järelkommunikatsiooniga.

Täpsemalt leiab võimaluste kohta infot SIIT.

Pakkumisteks võtke julgelt ühendust: proto@onlive.ee, Tel. +372 60 70 311

Riine Tiigi

Turundusjuht