Uudised

PROTO Avastustehas hakkab pakkuma müstiliste eesti maitsete virtuaalreaalsuse õhtusööke

Ajaloolises Noblessneri laevatehase kompleksis asuv PROTO avastustehas hakkab sügisest alates pakkuma innovaatilist virtuaalreaalsuse õhtusööki, põimides hea toidu põneva virtuaalreaalsuse kogemusega.

„Müstilised eesti maitsed” on arhailine elamus kõikidele meeltele. Tule rända läbi Eesti maastike – konda metsas, eksle rabas, talla taluõuel ja kui hästi läheb, võid komistada isegi krati otsa. Lase end lõhnadel ja maitsetel julgelt üllatada, ent ära pelga – kui meeltesegaduse supipott üle keeb, oled eneselegi ootamatult ikka veel turvaliselt oma laua taga. Või kas oled?

Õhtusöögi käigus satub iga einestaja kahvli alla ja lusika peale just selleks puhuks loodud 4-käiguline peakokamenüü, mis on leidnud ainest eesti maitsetest ja köögist. Iga suutäis on mosaiik kohalikest ja hooajalistest koostisainetest, valmistatud armastusega ning taldrikule seatud helluse ja hoolega, et luua harmooniat nii silmadele kui ka maitsemeelele. PROTO peakokk on meister sulatama ühe õhtusöögi jooksul kokku erinevaid tehnikaid ja kunste, et tuua esile iga toiduaine parimad omadused ning kindlustada, et kõikide värskete ja kohalike maitsete ansambel viib sööjal keele alla.

Soovijatel on võimalus tellida vaid taimetoitudest koosnev maitsepalett. Söögi ajaks palutakse virtuaalreaalsuse prillid eemaldada, mängulised kogemused leiavad aset söögikordade vahel ja kestavad korraga kuni 3 minutit. Õhtusööki ja virtuaalreaalset kogemust põimiv elamus rullub kogu seltskonna jaoks lahti samal ajal ning kestab kokku 2 tundi.

Virtuaalreaalsuse õhtusöögi algus on 19.00 ja seda saab tellida nii eesti, inglise kui ka soome keeles. Õhtusööki saab korraga nautida seltskond, milles on 24 kuni 40 einestajat. Õhtusöögi hind inimese kohta on 99 eurot, joogimenüüga lisandub 45 EUR/in.

Lisainfo ja broneerimine: info@protofactory.ee

Riine Tiigi

Turundusjuht