Uudised

Kultuurikatlas on korraldatud juba üle 100 hübriidsündmuse

Mõned päevad pärast eriolukorra väljakuulutamist sai Tallinna Kultuurikatlast Eesti hübriidsündmuste keskus. Tänaseks on Kultuurikatlas toimunud üle 100 erineva hübriidsündmuse.

Kultuurikatel pakub unikaalse lavakujunduse ning meelelahtusliku stuudioformaadiga virtuaalkohtumiste terviklahendust. Kultuurikatlas on kõik interaktiivse ürituse korraldamiseks kohapeal olemas. Hübriidüritus tähendab, et ürituse asukoht ega osalejaid ei ole piiratud füüsilise ruumiga. Näiteks on esineja ja väike seltskond külalisi Kultuurikatla ruumides, teised aga saavad ühineda üle videosilla kus iganes nad soovivad. Või siis näiteks on esinejad hoopis välismaal ja külalised Kultuurikatlas.

Kultuurikatlas on sündmusi aidanud korraldada mitmed agentuurid: Global Virtual Solution, Orangetime, Confent, Hype, Radiustech Production jt. Väga paljudele sündmustele on tehnilist tuge pakkunud EVENTECH.

Näiteid hiljuti Kultuurikatlas korraldatud üritustest:

Lisainfo ja broneerimine

Julgustame kõiki, kellel on vajadus sündmust korraldada, tegema seda hübriidsena, kus osad esinejad ja osalejad on füüsiliselt kohal ning teised osalevad virtuaalselt. Selline formaat maandab ka riskid, kus peab arvestama muutuvate publikuarvu piirangutega. Lisainfot erinevate hübriidürituste korraldamise võimaluste kohta saab Kultuurikatla tiimilt või meilt Eesti Konverentsibüroost!
Riine Tiigi

Turundusjuht