Uudised

EKB uus liige: Nunne Boutique Hotell Tallinna vanalinnas

Meil on hea meel tervitada meie Eesti Konverentsibüroo perre veel ühte uut liiget!

Nunne Boutique Hotel on koht, kus ajalugu kohtub luksusliku mugavusega. 74 numbritoa ja restoraniga hotell asub Tallinna vanalinna südames, ajaloolise linnamüüri ümber paiknevas Nunne kvartalis. Keskajast pärinevatesse hoonetesse rajatud elegantne hotell on ideaalne peatuspaik nii äri- kui puhkusereisiks neile, kes hindavad kvaliteeti, mugavust ja midagi erilist, mis teeks nende puhkusest meeldejääva kogemuse. Hotelli akendest avanevad vaated vanalinnale, Toompeale ja pargile. Erinevatest ajastutest pärinev hoonetekompleks koos hotelli läbiva ajaloolise linnamüüriga on positiivseid emotsioone pakkuv peatuspaik.

Toad, millest igaüks on eriilmeline, paiknevad kolmel korrusel ja jagunevad seitsmesse erinevasse kategooriasse. Kõige enam eristuvad teistest ajastutoad, milledes üheks seinaks on 13. sajandist pärit kindlusemüür. Ja hoovitoad, kus igal toal on privaatne sissepääs hotellikvartali hoovist.

Seminarid

Nunne Boutique Hotel pakub paindlikke lahendusi väiksemate ürituste korraldamiseks. Praktilise sisustuse ja tänapäevaste tehniliste vahenditega varustatud seminariruum sobib seminarideks, koosolekuteks või konverentside pidamiseks. Suurde saali mahub kuni 35 inimest.

Restoran

Hotellis asub Falstaff Restaurant guide Nordic 2024 poolt auhinnatud restoran Âme. Restorani Âme on inspireerinud prantsuse maitsed, põhjamaiselt minimalistlik esteetika ja hoone ajalooline väärtus. Âme menüü on mõjutatud reisidest, kokkupuutest erinevate kultuuride ja inimestega, aga ka mälestustest, mis viivad meid tagasi juurte juurde. Âme road on mõnusalt hedonistlikud ja lennukad, kuid alati lihtsuseni lihvitud.

Riine Tiigi

Turundusjuht