Uudised

Carmen Catering tõi turule uue eCatering teenuse – toidud lihtsa vaevaga kontorisse ja peole!

Üks Eesti suuremaid catering teenuse pakkujaid, Carmen Catering, tõi turule uue teenuse – eCatering.

Nüüdsest saab interneti tellimiskeskkonnast eCarmen kerge vaevaga tellida tooteid oma erinevatele sündmustele. Tellida saab kohvikõrvast nii väikestele koosolekutele, suupisteid kontoritesse vastuvõttudele, laste sünnipäevadele. Tellida võib kas terve peolaua, või lihtsalt suupisteid või salateid või magusat.  Valik on väga rikkalik: erinevad võileivad, salatid, suupisted, vaagnad, koogid, kringlid, tordid, pagaritooted, kui isegi konverentsipakett. Kõik toidud  on värsked, tulevad otse Carmen Cateringi kokkadelt.

Toitu saab tellida kuni 48 tundi ette, miinimkoguseks on 10 ühikut.

Lisaks toitudele saab samast internetikeskkonnast mugavalt kohe tellida ka ühekordsed nõud, mis  tänapäeva trendide kohaselt on loomulikult biolagunevad. Ka toidud tuuakse kohale ühekordsetel biolagunevatel vaagnatel, nii et pärast ei ole muret ka nõude tagastamisega.

Tallinna ja Harjumaa piires võib toidu kohale tellida kas kulleriga, aga kaubale on võimalik soovi korral ka ise järele minna. Carmen Catering asub Saku Suurhallis Rocca al Mare poolsel küljel.

Tutvu valikuga ja asu tellima eCarmeni keskkonnas:

Et toidu tellimine õnnestuks ja kõik külalised rahul oleks, on Carmen Catering kokku pannud ka head nõuanded, millega kindlasti toitude tellimisel arvestada – lugege kindlasti, kui palju võiks nt suupisteid inimese kohta arvestada, https://pood.carmen.ee/kkk/

Carmen Catering on 20-aastase kogemusega professionaalne catering ettevõte, kes on usaldusväärseks ja asjatundlikuks partneriks nii väikese seminari kui suurte teaduskonverentside ja riiklike vastuvõttude korraldamisel. Carmen Catering oli ka 2017.a. Eesti Euroopa Liidu Nõukogu Eesistumise ametlik toitlustuspartner – vastutades nii päevaste lõunate kui ka pidulike õhtusöökide eest.

Kuula lisaks ka Äripäeva raadio podcasti   https://player.fm/series/ripeva-raadio/ep-110220-ettevotte-juubel-carmen…

Riine Tiigi

Turundusjuht