Uudised

11. novembril 2021 ootame Sind Pärnusse teenusedisaini konverentsile PLAYDAY 2021

Neljandat korda toimuval teenusedisaini konverentsil harutame lahti nägemuse tuleviku linnast. Milline on tuleviku linna ruum? Kas kogukondadel saab olema veel suurem roll? Roheline elukeskkond ja tuleviku linn – kas sünonüümid või vastandid? Kuidas kujundab kultuur tuleviku linna? Kas tuleviku linnad on autovabad?

Nendele küsimustele aitavad vastuseid leida Kai HuotariSoomest (Helsinki loovlinnaku KAAPELI tegevjuht), Jonas BüchelLätist (Urban Institute kaasasutaja), Apaar Tuli Soomest (Whim peadisainer, maailma esimese mobiilsusrakenduse MaaS looja), Pirko Konsa Eestist (Tallinna Teaduspargi Tehnopol mentor ja kaasaegsete mobiilsusprogrammide looja Modern Mobility tegevjuht), Kristi Grišakov Eestist (linnaplaneerija ja linnade uurija) ja teised eksperdid.

Konverentsi programmi mahub ka speed-dating formaadis võrgustumine ja tuleviku linna visiooni loov paneelarutelu. Tule ja räägi kaasa tuleviku linna kujundamisel läbi teenusedisaini.

*Konverentsi osalejate ja esinejate terviseturvalisuse tagamiseks peab üritusel füüsiliselt osalemiseks esitama COVID-19 tõendi.

Playday 2021 korraldavad Pärnu linnavalitsus ja Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž.

Piletid: varane registreeruja 49€ / õppija ja õpetaja 39€ / virtuaalpilet 29€

www.playday.ee

Uudistel ja aruteludel hoia silm peal PLAYDAY sotsiaalmeedial:
Instagram: https://www.instagram.com/playdayestonia
Facebook: https://www.facebook.com/playdayestonia

Riine Tiigi

Turundusjuht