Tartu Konverentsisaadiku Klubi seminar

16. septembril 2021, Aparaaditehases, ruumis Elutuba Lava Taga


JÄTA OMA TAGASISIDE


KAVA

14.45-15.00 TERVITUSKOHV

15.00-15.05 KONVERENTSIUUDISEID TARTU KONVERENTSIBÜROOLT JA EESTI KONVERENTSIBÜROOLT LAE ESITLUS ALLA SIIT.

15.05-15.45  “RAHVUSVAHELISE SUURÜRITUSE KORRALDAMINE TARTUS – KAS HULLUMEELNE UNISTUS VÕI SILMAPAISTEV EDULUGU?” – Martin Rauam, üritusturundusagentuuri Jolos loovjuht ja partner

Mida on Tartul rahvusvahelistele sündmustele pakkuda, milliste eriliste elamustega oma külalistele meelde jääda, kuidas lahendada Covid väljakutseid, et olla oma üritusega jätkusuutlik/keskkonnasäästlik ning millised on tugevamad trendid kaasaegsetel korporatiivüritustel? Kogemusi ja inspiratsiooni Tartus korraldatud sündmustest jagab Martin Rauam, üritusturundusagentuuri Jolos loovjuht ja partner, Turundajate Liidu juhatuse liige. Jolos on Kuldmuna loovusfestivalil pärjatud 2021. aasta üritusturundusagentuuriks. Ettevõtte eesmärgiks on luua emotsionaalselt ning strateegiliselt tulemuslikke kommunikatsioonilahendusi nii Eestis kui ka mujal Euroopas, pakkudes abi nii live kui ka online ürituste korraldamisel.

15.45-16.10 “BALTIKUMI SUURIMA ÄRIFESTIVALI KORRALDAMISE PARIMAD ÕPPETUNNID JA NÄPUNÄITED” – Marili Vihmann, sTARTUp Day 2021 peakorraldaja LAE ESITLUS ALLA SIIT.

sTARTUp Day sai alguse 2016. aastal ideest koondada kõik Tartus toimuvad ettevõtlusüritused ühe katuse alla. sTARTUp Day on Baltikumi suurim ettevõtlusfestival, mis toimus ka selle aasta augustis hoolimata keerukatest piirangutest. Viies juubeliaasta, üle 150 esineja, neli lava, ligi 50 seminari ja ligi 3000 osalejat nii Eestist kui ka välismaalt, neist ligi 500 üle veebisildade. Peakorraldaja Marili Vihmann, kes on olnud sTARTUp Day eestvedaja sündmuse algusest, jagab praktilisi õppetunde ja räägib innovaatilistest lahendustest, mis aitasid augusti lõpus Tartus Baltikumi suurimat ärifestivali edukalt läbi viia.

16.10 – 17.00 RINGKÄIK APARAADITEHASES

Aparaaditehasest ja seda ümbritsevast kvartalist on tänaseks saanud üks Tartu kiiremini arenevaid piirkondi. See universaalne kultuuritehas ühendab endas loomingulised ettevõtjad, kunstnike stuudiod, disainerite ateljeed, kaubanduse ja meelelahutuse. Hea võimalus värskendada oma mälu Aparaaditehase võimaluste osas, tutvuda majalistega ning koguda inspiratsiooni, kuidas oma järgmist konverentsiprogrammi mõne põneva külastuse või tegevusega rikastada.


 

Lisainfo:
Gea Käsper
gea.kasper@ecb.ee
+372 645 0038
www.ecb.ee

Konverentsisaadiku Klubi idee on toetada ja tunnustada konverentside korraldajaid, kes oma erialasündmuse Eestisse toomisega juhivad tähelepanu Eestile kui teaduskeskusele ning aitavad Eestit kui konverentsisihtkohta tuntumaks teha. Klubi eesmärgiks on jagada infot uutest põnevatest toimumiskohtadest, pakkuda huvilistele konverentside korraldamise alast koolitust ja temaatilisi seminare. Osalejatel on võimalus saada uusi teadmisi, häid nõuandeid, jagada vastastikuseid kogemusi,  osaleda saadikutele korraldatavatel eksklusiivsetel üritustel. Saadikuklubi tegevused toimuvad koostöös Tallinna Konverentsiturismi büroo, Tartu Konverentsibüroo ja Pärnu linnaga.