Kuurortlinn Pärnu pakub rohkelt võimalusi erinevate seminaride ja konverentside korraldamiseks. Kõik Pärnu linna peamised vaatamisväärsused, rand ja seminarikohad asuvad üksteisest jalutuskäigu kaugusel. Pärnu linna tänavad ja ajaloolised villad on juba omaette vaatamist väärt. Siinset kuurordile omast arhitektuuri ei leia kuskilt mujalt.  Vaid 15-minutilise autosõidu kaugusel asub mitu golfiväljakut ja kaunis loodus pakub rohkelt võimalusi matkamiseks ja värskes õhus vaba aja veetmiseks. Pärnu sobib väga hästi nt Baltimaade või Põhjamaade konverentsideks, kuna asub vaid 1,5 t kaugusel Tallinnast ja 2 t kaugusel Riiast. Ühendus mõlema linnaga on kiire ja hea ning siia saab mugavalt sõita nii bussi kui autoga. Rahvusvaheliste konverentside osalejad saavad kasutada kohalelendamiseks ka Riia lennujaama.

Konverentsiruumid Pärnus 

 

Pärnus ja Pärnumaal on arvukalt erinevaid konverentsikohti ja seminaripidamise võimalusi, mis vastavad kõigile rahvusvahelistele nõudmistele. Ürituse korraldamine Pärnus või Pärnumaal võib olla täpselt nii eriline ja meeldejääv, kui sa ise soovid. Pärnu konverentsi- ja seminarikohad võimaldavad väga erinevaid formaate nii sise- kui väliürituste korraldamiseks. Konverents tipptasemel hotellis, suvepäevad mererannal, seminar saunas, tiimikoosolek basseinis, ärikohtumine ajaloolises villas, meeskonnaüritus golfirajal – variante on lõputult.

Pärnu linnast leiad nii väärikaid ajaloolise hõnguga seminarisaale kui modernseid spaa-hotelle, kes konverentse võõrustavad. Suurima konverentsisaali leiab Pärnu Kontserdimajas (mahutavus 897 istekohta). Konverentsihotellidest on suurimad Estonia Resort Hotel & Spa ning Strand SPA & Konverentsihotell. Rohkem konverentsiruumide infot leiab ka Visit Pärnu kodulehelt.

Vaata lisaks ka meie  blogipostitust Kus korraldada konverentsi, seminari või muud üritust Pärnus

Restoranid ja erilised õhtusöögikohad Pärnus

 

Pärnu on õige koht ka toidunautlejate jaoks, sest mitmed siinsed toidukohad on märgitud ära The White Guide Baltic nimekirjas, näiteks Ammende Villa restoran, Mon AmiRaimond ja Supelsaksad. Endale meeldiva söögikohta leiavad pubi- ja taimetoiduarmastajad, fine dining’u, pitsa, kondiitritoodete ning erinevate rahvaste köökide fännid.

Konverentside pidulikeks vastuvõttudeks ja õhtusöökideks on suurimad restoranid Rannahotelli restoran (siseruumis 100 kohta, väliterrassil suvel 75 kohta), restoran Eagle (siseruumis 200 kohta, väliterrassil suvel 100 kohta) Pärnu Bay Golf Links keskuses , Villa Ammende restoran (siseruumis 200 kohta, väliterrasil 60 kohta), Jahtklubi restoran (siseruumis kohti 150, väliterrasil suvel 120).

Põnevad vabaajaprogrammid ja elamustegevused Pärnus

 

Pärnu eriline atmosfäär lausa soodustab aja maha võtmist ja puhkamist. Siin saad oma töötajaskonnaga tulla rutiinist välja ja korraldada töiseid seminaripäevi, leides samal ajal kosutust ka hingele ja vaimule. Mis saaks olla veel parem, kui konverentsi ühendamine põneva meeskonnakoolitusega või motivatsiooniüritusega. Lase oma üritusel osalejatel hellitada end õhtul spaas, minge surfama või SUP-i matkale. Lisaks võite avastada Pärnu linna ja maakonda ühisel jalgrattamatkal või elektriruladegakorraldada basseinipidusid või sõita näiteks purjekaga UNESCO pärandiga kaitstud Kihnu saarele. Sind ootavad rohked matkarajad ja linnuvaatlustornid. Tuntuimad matkarajad Pärnumaal on Tolkuse, Riisa, Tuhu, Nigula.

Jõe- ja merelinnana olnud Pärnus alati au sees veesport ning proovida tasub purjetamistkruiisisõite, sõitu ehtsa kaluripaadiga ja vesijalgratastega, veesuusatamist, kanuusõitu või surfi. Muide, Pärnu laht on tänu madalale veetasemele, liivasele põhjale, soojale veele ja headele tuultele Põhjamaade üks parimaid surfikohti!

Pärnu külje all asub ka Põhjamaades parim autoringrada Audruring, kus on võimalik kihutada nii oma autoga, rentida ralliauto kui ka sõita kardirajal. Näiteks saab siin proovida kätt tõelise superautode Porsche 911 Carrera 4S, BMW M2 Competiotion või Radical roolis.

Pärnumaa kauneima ranna, Valgeranna läheduses on aga 18-rajaline golfiväljak White Beach Golf, kus 84 hektari suurusel alal paiknevad green`id, laiad fairway`d ja kokku ligi 19 hektarit veetakistusi. Pärnu Bay Golf Links Tahkurannas on Baltimaade esimene links-tüüpi väljak, mis hõlmab nii avaraid edenemisalasid, liivaseid bunkereid kui ka mitmetasandilisi griine

Põnevaid ideid vaba aja programmideks ja elamusteks Pärnus ja Pärnumaal leiab ka meie blogipostitusest “Mida teha Pärnus pärast konverentsi – põnevad elamused ja positiivsed emotsioonid.

Lisainfo

Rohkem infot Pärnu konverentsi- ja üritustevõimaluste kohta saab ka Visit Pärnu kodulehelt või küsige meilt! Kui soovite aga ürituste terviklahendust, siis palun võtke julgelt ühendust ka meie teenusepakkujatega, kes kindlasti aitavad teil vahva motivatsiooniürituse, konverentsi või seminaripäeva kokku panna.

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Annika Raadik

Turismiarenduse juht

+372 525 3303

annika.raadik@parnu.ee

Kodulehekülg