Konverentsisaadiku klubi

Toetamaks kõiki konverentsikorraldajaid, kes organiseerivad Eestis rahvusvahelisi konverentse või on huvitatud oma erialasündmuse Eestisse kutsumisest, on Eesti Konverentsibüroo loonud Eesti Konverentsisaadiku Klubi. Eesti Konverentsisaadiku programmis osaleja on oma eriala (tipp)spetsialist, kes osaleb regulaarselt oma valdkonna rahvusvahelistes koostööprojektides ning soovib tuua ühenduse konverentsi Eestisse.

Konverentsisaadiku Klubi (inglise keeles “Ambassador Program”) idee on toetada ja tunnustada konverentside korraldajaid, kes oma erialasündmuse Eestisse toomisega juhivad tähelepanu Eestile kui teaduskeskusele ning aitavad Eestit kui konverentsisihtkohta tuntumaks teha. Klubi eesmärgiks on jagada infot uutest põnevatest toimumiskohtadest, pakkuda huvilistele konverentside korraldamise alast koolitust ja temaatilisi seminare. Osalejatel on võimalus saada uusi teadmisi, häid nõuandeid, jagada vastastikuseid kogemusi,  osaleda saadikutele korraldatavatel eksklusiivsetel üritustel. Saadikuklubi tegevused toimuvad koostöös Tallinna Konverentsiturismi büroo ja Tartu Konverentsibürooga.

Saadikuklubi  tegevused

Klubi jaguneb asukohajärgselt Tartu Konverentsisaadik ja Tallinna Konverentsisaadik, konverentsisaadikutele mõeldud eksklusiivsed üritused toimuvad mõlemas linnas. Kutsutakse külla eriala eksperte, tutvustatakse uusi konverentsikohti ja põnevaid vaba-ajaprogramme, jagatakse praktilisi konverentsi korraldamise kogemusi. Toimunud üritusi näeb siit.

Konverentsisaadiku klubiga liitumine

Saadikuklubiga on oodatud liituma kõik, kes soovivad tulevikus oma eriala konverentsi Eestisse tuua või kes on juba Eestis rahvusvahelist konverentsi korraldamas.  Konverentsisaadikuks on oodatud ka kõik need, kes soovivad juhtida (rahvusvahelist) tähelepanu oma teadusharule või tegevusele ja olla kasulikud oma organisatsioonile, erialale või linnale. Saadikuklubis osalemine on tasuta.

Liitumiseks palume täita liitumisankeet.

Klubi kohta lisainfo saamiseks palume meiega ühendust võtta telefonil 6 450 086 või  emailil info@ecb.ee

 

Tule ja osale Konverentsisaadiku Klubis! Saadikuklubi aitab teil muuta head ideed meeldejäävateks konverentsideks