Blogi

12 PARIMAT MEESKONNA MOTIVATSIOONITEGEVUST TURUNDUSAGENTUURILT HYPE

Hype turundusagentuur mõtleb välja, ehitab üles ja viib läbi erinevaid sündmusi, sealhulgas konverentse, motivatsiooniprogramme, meeskonnatreeninguid, tänu- ja kliendisündmusi jpm nii reaalselt, virtuaalselt kui ka hübriidformaadis. Koostöös oma valdkonna parimate partneritega pakub Hype kõiki teenuseid terviklahendusena, mida on vaja eduka ürituse korraldamiseks.

Elamused ja positiivsed emotsioonid liidavad inimesi – nii uued ja alustavad, kui ka juba olemasolevad meeskonnad vajavad aeg-ajalt veidi värskust ning särtsu, kus inimesed saavad omavahel sundimatult suhelda ja kogeda positiivseid emotsioone. Hype on väljakujunenud turundus- ja üritusettevõte, mis on olnud sadade ettevõtete ja tiimide usaldusväärne partner. Tegus päev koos parimate kolleegidega möödub just koos tehes ja koos olles!

Oleme siia kogunud peamised motivatsiooniürituse elamused ja ideed turundusagentuuri Hype soovitusel:

UNIKAALSED ELAMUSED 

Ekslusiivne A. Le Coq Arena jalgpallistaadioni külastus ja ühistreening Eesti jalgpallilegendidega

See tegevus ei ole mitte ainult füüsiliselt värskendav – ka meeskonnavaim ja motivatsioon vajavad treenimist nagu lihased – tiimi dünaamika, rollide ja eesmärkide jagamine, toetus ja usaldus, omavaheline suhtlus jne on kõik hea meeskonnatöö alustaladeks. A. Le Coq Arena on maailmatasemel jalgpallistaadion, kus on toimunud hulgaliselt Premium liiga mänge.

 

Kaskadööriroll action-filmis

Lõbus ja interaktiivne viis loominguprotsessi visualiseerimiseks, ideest teostuseni. See töötuba on täis plahvatusi, leeke ja vana head filmimaagia adrenaliini!

 

Merepäästekoolituse praktika päriselt ja ilustamata

Pirita Jahisadam ja Haven Kakumäe on parimad kohad merepäästekoolitusteks. Koolitus puudutab nii varustust, teoreetilisi teadmisi kui ka praktilisi harjutusi vees, sõna otseses mõttes pea ees vette hüpates. Koos püsides jääme ellu!

 

Tuletõrjujate koolitus teoorias ja praktikas

See töötuba pakub võimaluse heita pilk professionaalse tuletõrjuja tööpäeva, kus päästekomando tutvustab oma varustust, vormiriietust, tehnikat jne. Praktilisi oskusi õpitakse meeskonnaharjutuste ja väljakutsete kaudu.

 

Mitte-alkohoolsete käsitööõllede degusteerimine

Käsitööõllede maailm muutub üha mitmekesisemaks ja teeb seda üsna kiirel kursil. Mitte-alkohoolse käsitööõlle koolitus ning degusteerimine pakub tiimile võimaluse oma teadmisi laiendada, arutelusi luua ja arvamusi jagada mõnusas ja hubases keskkonnas. Selle töötoa koolitajad on Eesti parimad ja maailmas tunnustatud baarmenid Butterfly Cocktail Catering-ist.

 

Võidusõit Porsche Ringil

2021. aasta augustis tervitas Audru oma ametlikku Porsche võidusõidurada “Porsche Ring”. See on ainulaadne võimalus veeta põnev päev koos kolleegidega ning nautida tavapärasest erinevat keskkonda, tehes rajal paar kiiremat tiiru ning õppides päris palju olulisi võtteid ka tööeluks. NB! Tööta nutikalt, mitte kiiresti!

 

Ehita oma paat

Selle töötoa eesmärk on lihtne – võita paadisõit! Selleks peab meeskond visandama eskiisi, ehitusprotsessi läbi mõtlema, täitma ülesandeid ehitusmaterjalide hankimiseks ja lõpuks paadi ehitama. Meeles tuleb pidada mitte ainult funktsionaalsust, vaid ka disaini. Seda töötuba saab muuta 2-st tunnist terve päeva ürituseks vastavalt grupi vajadustele. Ehk siis briif, poolest pöördest rajale, joonestus, prototüüp, test, ehitus, disain, esitlus ja VETTE!

 

Imeliste vaadetega matk Eesti looduses

Eesti on ainulaadne riik, kus saab kogeda puhast loodust vaid mõne kilomeetri kaugusel linnapiirist. Hämmastavaid matku rabadesse, mere- ja järve äärde jne saab täiendada ja kombineerida ainulaadsete toitlustuskogemustega, erinevate ülesannete ja ellujäämisoskuste elamustega, linnuvaatlusega, fotograafiaõppega ja palju muuga.

 

Paadisõit Tallinna lahel

Tallinn on ajalooline sadamalinn, mis võtab vastu nii rahvusvahelisi kruiisilaevu kui ka erinevaid jahte ja purjekaid. Unustamatu viis meeskonnaürituse läbiviimiseks on minna elamuslikule paadisõidule Tallinna lahele või külastada lähedal asuvaid väikesaari nagu näiteks Naissaar, Aegna, Prangli jne. Paadisõite saab rikastada seminariga, kui ka meelelahutuse, mõne meeskonnaürituse või näidisregatiga. Tere tulemast pardale!

 

Jätkusuutlikud maitseelamused

Nautige tiimiga lõbusat ja läbimõeldud meeskonnatööd zero waste kokandusklassis. See on söögi valmistamise stiil, mille käigus tekib võimalikult vähe jäätmeid, kus ei raisata toorainet ega tekitata jäätmeid. Meeskonda julgustatakse mõtlema väljapool kasti, samuti laiendama oma tõekspidamisi ja omandama uusi teadmisi. Selle töötoa parim asukoht on Eesti esimene 0-kulu põhimõttel töötav zero waste restoran Fotografiska.

 

Toeta kohalikku

Uudne ja ainulaadne viis meeskonna ürituseks – sõna otses mõttes andes kogukonnale tagasi! See kontseptsioon algab esmalt piirkonna või kogukonna valimisega, kohalikega suhtlemisega ning nende murede ja vajaduste kaardistamisega. Seejärel tuleb meeskond kokku ja ulatab abikäe – pargipinkide värvimine, rannaääre puhastamine, vanemate abistamine igapäevatoimetustes jne. See tegevus annab tavapärastele meeskonna loomise üritustele ja harjutustele täiesti uue mõõtme. Jagatud mure on poole väiksem, jagatud rõõm on poole suurem!

 

ERILISED INIMESED

Meie ümber on palju inimesi, kes on omamoodi unikaalsed ja erilised. See ei pea otseselt hõlmama konkreetset töö- või erialavaldkonda, vaid pigem huvitavaid ja intrigeerivaid elukogemusi ja valikuid. Just sellised inimesed ja nende lood kipuvad meid kõige rohkem kõnetama. Miks mitte kaasata mõni külalisesineja oma tiimi meeskonnaüritusele? Mõned soovitused on järgmised: Jaan Aru (neuroteadlane ja autor), Tiina Lokk (Pimedate Ööde Filmifestivali PÖFF asutaja), Mart Noormaa (füüsik, kosmoseinsener), Kristjan Järvi (maailmas tunnustatud helilooja, produtsent ja dirigent) ja paljud teised.

SOOVID PAKKUMIST?

Võta ühendust Hype meeskonnaga aadressil https://hype.ee/kontakt või e-kirja teel info@hype.ee, et saada lisainfot, ideid ja eripakkumisi.

Hype

https://hype.ee