Mis on Konverentsisaadiku klubi?

Konverentsisaadiku klubi on Eesti Konverentsibüroo poolt ellu kutsutud programm, mis ühendab aktiivseid eesti spetsialiste  ja teadlasi, kes on huvitatud oma valdkonna rahvusvaheliste konverentside või muude koostööprojektide ürituste korraldamisest Eestis. Konverentsisaadiku klubi  eesmärk on innustada rahvusvaheliste konverentside ja erialasündmuste korraldajaid ning pakkuda neile tuge ja abi oma sündmuste Eestisse kutsumisel. Konverentsisaadiku programmis osalemine aitab kaasa rahvusvahelise konverentsi edukaks läbiviimiseks. Hästi korraldatud konverents on hea võimalus tähelepanu äratamiseks oma teadusharu vastu nii Eesti-siseselt kui rahvusvahelisel tasandil. See pole mitte ainult võimalus tutvustada oma linna uhkusega oma kolleegidele samast riigist või üle maailma, vaid aitab tõsta nii enda kui oma organisatsiooni mainet ja staatust teiste organisatsioonide seas.

Mida saadikuklubis tehakse?

Konverentsiklubi ürituste raames jagatakse praktilisi konverentsi korraldamise kogemusi, tutvustatakse juba toimunud rahvusvaheliste konverentside edulugusid,  jagatakse infot uutest võimalustest, rakendustest ja toetustest,  tutvustatakse uusi konverentsikohti ning põnevaid vaba-ajaprogramme. Klubis osalejatel on võimalus saada uusi teadmisi, häid nõuandeid, jagada vastastikuseid kogemusi. Saadikuklubi üritused toimuvad nii Tallinnas kui Tartus.  Saadikuklubi toimunud ürituste kohta saab rohkem infot siit. Kord aastas tunnustatakse konverentsisaadiku programmi raames Eestis tegutsevaid konverentsikorraldajaid, edukaid konverentse ja leidlikke konverentsilahendusi Aasta Konverentsitegu konkursil, mida on välja antud aastast 2011.

Mis on Saadikuklubi veebinarid? 

Koroona-ajastul kohtume kord kuus veebi vahendusel. Oleme tutvustanud nii virtuaalstuudioid, toimunud hübriidkonverentse, uusi keskkondi. Veebinaridel osalemise kutse saadetakse kõigile Saadikuklubis osalejaile.  Toimunud veebinare näeb siit.

Kuidas saada saadikuklubi liikmeks?

Saadikuklubisse on oodatud kõik, kellel on huvi konverentside korraldamise vastu.  Osalemisesoovist teada andmiseks tuleb vaid täita online liitumisankeet. Klubis osalemine on vabatahtlik ja tasuta!

Riine Tiigi

Turundusjuht