MIS ON EESTI KONVERENTSISAADIKU KLUBI?

Eesti Konverentsisaadiku klubi on Eesti Konverentsibüroo poolt ellu kutsutud programm, mis ühendab aktiivseid eesti spetsialiste  ja teadlasi, kes on huvitatud oma valdkonna rahvusvaheliste konverentside või muude koostööprojektide ürituste korraldamisest Eestis. Konverentsisaadiku klubi  eesmärk on innustada rahvusvaheliste konverentside ja erialasündmuste korraldajaid ning pakkuda neile inspiratsiooni ja abi oma sündmuste Eestisse kutsumisel ja korraldamisel. Konverentsisaadiku programmis osalemine aitab kaasa rahvusvahelise konverentsi edukaks läbiviimiseks. Hästi korraldatud konverents on hea võimalus tähelepanu äratamiseks oma teadusharu vastu nii Eesti-siseselt kui rahvusvahelisel tasandil. See pole mitte ainult võimalus tutvustada oma linna uhkusega oma kolleegidele samast riigist või üle maailma, vaid aitab tõsta nii enda kui oma organisatsiooni mainet ja staatust teiste organisatsioonide seas.

Mida konverentsisaadikuklubis tehakse?

Saadikuklubis osalejatele korraldatakse regulaarselt põnevaid üritusi ja kohtumisi. Tutvustatakse uusi konverentsideks ja üritusteks sobivaid kohti, huvitavaid vaba-ajaprogramme, kutsutakse külla eriala eksperte, jagatakse praktilisi konverentsi korraldamise kogemusi. Osalejatel on võimalus saada uusi teadmisi, häid nõuandeid, jagada vastastikuseid kogemusi. Saadikuklubi toimunud ürituste kohta saab rohkem infot siit.

Saadikuklubi jaguneb asukohajärgselt Tartu Konverentsisaadik ja Tallinna Konverentsisaadik, konverentsisaadikutele mõeldud  üritused toimuvad vastavalt mõlemas linnas.

Kord aastas tunnustatakse konverentsisaadiku programmi raames Eestis tegutsevaid konverentsikorraldajaid, edukaid konverentse ja leidlikke konverentsilahendusi Aasta Konverentsitegu konkursil, mida on välja antud aastast 2011.

Kuidas saada konverentsisaadikuks ja saadikuklubi liikmeks?

 

Saadikuklubisse on oodatud kõik, kellel on huvi rahvusvaheliste konverentside võõrustamise vastu.  Osalemisesoovist teada andmiseks tuleb vaid täita elektrooniline liitumisankeet. Klubis osalemine on vabatahtlik ja tasuta!

Lisainfo:

Külli Teimann, kylli.teimann@ecb.ee

Riine Tiigi

Turundusjuht