FIRMAÜRITUSE KORRALDAMINE – KES AITAB?

Paljudel firmadel on aeg-ajalt vaja mõnda üritust korraldada, olgu selleks siis ettevõtte sünnipäev,  jõulupidu, suvepäevad, infopäevad, koolitused, meeskonnapäevad, tooteesitlused, avamised või tänuüritused.

Ürituse edukaks läbiviimiseks tasub alati kaaluda professionaalse ürituskorraldusfirma kaasamist. Kogenud korraldusfirmad aitavad nii lennukate ideede kui professionaalse teostusega: nõustavad toimumiskoha ja esinejate valikul, hangivad vajaliku tehnika, dekoratsioonid, cateringi teenused, juhivad projekti ja eelarvet, mõtlevad meelelahutuslikele vahepaladele, aitavad ette valmistada esitlused. Ühesõnaga –  loovad üritusele tervikliku kontseptsiooni.

Õige korralduspartneri valiku hõlbustamiseks panime kokku nimekirja Eesti parimatest firmaürituste korraldusfirmadest, leia endale sobiv partner siit valikust:

JOLOS

Pikaajalise kogemusega loovagentuur Jolos aitab ettevõtetel luua soovitud väärtust läbi mõtestatud, kõrgekvaliteetsete ja enneolematute terviklahenduste. Jolos on korduvalt valitud ka Eesti  Aasta üritusturundusagentuuriks (2022, 2021, 2020, 2018 ja 2016) ning võitnud rahvusvahelisi auhindu. Jolose pühendunud ja kogenud spetsialistidest koosnevat tiimi ühendab kirg loovate lahenduste ning kvaliteetse produktsiooni järgi. Pakutavate teenuste hulka kuuluvad nii live kui online üritused: sise- ja väliskommunikatsiooni üritused, avalikud üritused, konverentsid, promotsiooni lahendused, tehniline produktsioon. Jolos on pühendunud ka keskkonnasäästlike ürituste korraldamisele, kuuludes ka Rohetiigri võrgustikku. Rahvusvahelisel tasandil kuulub Jolos ka 27Names võrgustikku – tegemist on ühendusega, mis ühendab ürituskorraldusfirmasid üle Euroopa.

Koduleht: https://jolos.eu/

HYPE

HYPE missioon on luua inimestele häid ja kvaliteetseid emotsioone.
Keskendume sellele, et inimestel oleks hea koos olla ja tegutseda ning kõigi ootustele oleks vastatud. Usume, et head suhted ja ühised eesmärgid aitavad luua paremat ühist hingamist. Aitame luua inimeste ja brändide vahel soovitud kogemusi ja emotsioone ning muuta organisatsiooni väärtusi kultuuriks, mida igapäevaselt elatakse.

Aitame väärikalt tähistada ühiseid saavutusi ning edastada olulisi sõnumeid nii tellija klientidele kui kolleegidele. Olgu väljundiks konverents, koolitus, promolahendus, motivatsiooniüritus või mõni muu virtuaal, hübriid või füüsiline kogunemine – HYPE aitab selle korraldada!

HYPE teenused brändikogemuse loomisel:
– Projektijuhtimine (tellija vajab abi oma ideede elluviimisel)
– Tehniline produktsioon (deko, tehnika, füüsiline keskkond)
– Ideelahenduste loomine (koostöös tellijaga sünnib loovlahendus, et soovitud eesmärki saavutada)
– Strateegiline nõustamine ja koolitamine töötajakogemuse ja tööandjaturunduse valdkonnas (toetame ettevõtte juhtkonda soovitud organisatsioonikultuuri ja väärtuste loomisel ning koolitame võtmeisikuid selle ellu rakendamisel)

Koduleht: https://hype.ee/

MILTTON EVENTS

Sündmuslahendusi pakkuv ettevõte Miltton Events (endise nimega Royal Experience) on Eesti vanim üritusturundusagentuur, millel täitus 2022. aastal 26 aastat tegutsemist. Miltton Eventsi sõnul on üritusturunduse kõige määravam osa sündmuse mõju osalejatele, seetõttu pakuvad nad oma klientidele erilisi ja kordumatuid elamusi, mis annavad täieliku brändikogemuse. Miltton Events on toeks nii online kui ka offline sündmuste korraldamisel. 2020.a. tõi Miltton Events turule ka innovaatilise toote Global Virtual Solutions, mis pakub uuenduslikku virtuaalürituste lahendust Covidi-järgse maailma muutunud vajaduste tõttu. Teenuse on välja töötanud Eesti parimad IKT-ettevõtted, kombineerides innovaatilisi platvorme ja tööriistu, mis võimaldavad tuua üritusteks kokku eri osapooled olenemata nende füüsilisest asukohast. Viimase kolme aasta jooksul on Miltton Events läbi viinud üle 400 virtuaal- ja hübriidürituse 193 riigis, sh on klientideks rahvusvahelised organisatsioonid nagu NATO, ÜRO ja CERN (Euroopa Tuumauuringute Organisatsioon).

Koduleht: milttonevents.ee

ORANGETIME EVENT

Orangetime tiimil on juba 20-aasta jagu kogemusi. Meid on valitud kolm korda Aasta üritusturundusagentuuriks ja oleme võitnud üle 25 auhinna loovusfestivalilt “Kuldmuna”, nende hulgas valdkonna esimene Grand Prix. Agentuur teeb koostööd oma valdkonna parimatega ning aitame ettevõtetel mõtestada ja luua lahendusi oma organisatsioonikultuuri arendamiseks. Olulised märksõnad Orangetime jaoks on jätkusuutlikud, kõrgetasemelise produktsiooni ning kvaliteetse sisuga nii live- kui online üritused. Orangetime on tuntud oma paindliku suhtumise, kliendikeskse lähenemise ning kokkulepetest kinnipidamise poolest.

Koduleht: https://orangetime.ee/

BLUE DRUM EVENTS

Blue Drum on 2004. aastal rajatud üritusturundusettevõte. Sellest ajast alates on korraldatud üle 2000 sündmuse, tuuri ja eripalgelise programmi. Blue Drum on meelelahutus- ja motivatsiooniagentuur, mis pakub gruppidele enda väljatöötatud tuure, üritusi, mänge ja innustusprogramme. Nende kunstnikud-lavastajad on suurepärased meelelahutajad, kes läbi emotsioonide tutvustavad kohalikku elu-olu ja hõngu. Kõiki üritusi kohandatakse vastavalt sihtrühmale ning kindlasti mitte ei puudu neist ka omapära, mis sündmuse meeldejäävaks muudab. Blue Drumi ideed, rekvisiidid, meeskond ja partnerid loob elamusi, mida klient eales ei unusta. Blue Drum-i meeskond koosneb loomingulistest inimestest, kellele võib alati loota. Blue Drum produtseerib terviklahendusi sündmuste tarbeks. Nende üheltki üritustelt ei tohiks puududa peen huumor ja modifitseeritud programm vastavalt kliendi soovidele. Välisturule suunatud programmidest ei puudu ka meelelahutuslik-õpetlik pool Eesti kultuuriloo kohta.

Koduleht: https://bluedrum.eu/

KONVERENTSIDE KORRALDUSFIRMAD

Kui plaanis on infopäeva, seminari või konverentsi korraldamine, siis oma abi pakuvad lisaks eelpool nimetatud ettevõtetele veel ka järgmised firmad:

ESTRAVEL

Estravel on Baltimaade suurim reisibüroo. Estraveli konverentsiosakond aitab korralda igas mastaabis üritusi alates väikestest koosolekutest ja koolitustest kuni suurte rahvusvaheliste kongressideni. Estraveli professionaalne konverentsitiim tagab ürituste õnnestumise ja kõigi osalejate rahulolu, Ürituste korraldamisel püüab Estravel alati lähtuda keskkonnasõbralikkuse ja jätkusuutlikkuse põhimõttest. Kaasatakse võimalusel alati koostööpartneritena kohalikke firmasid ja tootjaid. Estravelist saate abi kõiges konverentsidega seonduvas.

Koduleht https://www.estravel.ee/ariklient/

BALTIC TOURS

Baltic Tours on täisteenust pakkuv reisibüroo ja reisikorraldaja aastast 1989. Muude reisiteenuste hulgas pakub ettevõte erinevates formaatides sündmuskorraldust sise-ja välisklientidele olgu need ärikohtumised, seminarid, konverentsid või motivatsiooniüritused. Koostöös kohalike ja rahvusvaheliste ettevõtjatega pakutakse kaasaegseid lahendusi nii kontakt-, hübriid– kui ka virtuaalsündmustele. Teenuste osutamisel lähtub Baltic Tours kliendikeskse teeninduse ja vastutustundliku ettevõtluse põhimõttest, mis hõlmab keskkonnasõbralikku tegevust ja jätkusuutliku majandamist läbi koostöö ümbritseva kogukonnaga.

Koduleht: http://www.baltictours.eu

BALTIC TRAVEL GROUP

Baltic Travel Group on täisteenust pakkuv reisikorraldaja kontoritega Tallinnas, Riias ja Vilniuses, kelle peamine tegevussuund on äriklientide ja konverentsirühmade teenindamine Baltimaades ning mujal maailmas. BTG meeskonna pikaajaline töökogemus ja kaasaegne tehnoloogia aitavad pakkuda oma klientidele terviklikke ning kuluefektiivseid lahendusi. BTG on koostööpartneriks nii äriühingutele, erialaliitudele kui ka avalik-õiguslikele juriidilistele isikutele.

Koduleht: http://www.baltic.travel

KONVERENTSIMEISTRID

Konverentsimeistrid on konverentsikorraldusfirma, mis omab pikaajalist kogemust rahvusvaheliste ja teaduskonverentside korraldamisel. Enam kui 10 aasta jooksul on korraldatud nii teadus-, meditsiini-, kui parlamentaarsete konverentside ning erinevate kliendiürituste korraldusse. Sellest tulenevalt omatakse teadmisi erinevate valdkondade eeldustest ja nõudmistest ning kogemusi nii kontakt-, hübriid- kui virtuaalsündmuste korraldamisel.Konverentsi korraldamisel aidatakse projektijuhtimise, majutuse korralduse, sotsiaalprogrammi loomise, kohapealse sekretariaadi pakkumise ja kõige muuga, mida on tarvis ühe eduka konverentsi toimumiseks.

Koduleht: www.konverentsimeistrid.ee

PUBLICON

Publicon pakub konverentsikorralduse täisteenust alates 2006. aastast. Sealhulgas korraldavad nad erinevaid sihtkohapõhiseid kultuuri- ja meelelahutusprogramme, hoolitsevad eelarve, tehnika, toitlustuse, jaotusmaterjalide ja muu eest, et tellija saaks muretult keskenduda konverentsi sisule. Publiconi konverentsiteenused on vastavuses ISO9001 kvaliteedijuhtimise standardiga.

Koduleht: http://www.publicon.ee

REISIEKSPERT / CONFERENCE EXPERT

Conference Expert on Reisieksperdi konverentsi ja ürituskorralduse kaubamärk, kel kogemusi juba üle 25 aasta. Meie kaasabil on toimunud edukaid koolitusi, konverentse, kongresse, meeskonnatöö- ja motivatsioonireise juba aastast 1995.

Aastatepikkuse kogemuse tulemusel oleme kujunenud Eesti juhtivaks professionaalseks konverentsikorraldajaks, viies ellu igal aastal rohkem kui 300 konverentsi, koolitust ja pidulikku sündmust.

Uhkusega peame oma motoks sünergiat ja asjatundlikkust, sest meie liikumapanevaks jõuks on jätkusuutlikud partnersuhted ning uuenduslikud, usaldusväärsed ja loovad tehnoloogilised lahendused. Seda eriti nõudlikes valdkondades nagu meditsiin, tehnoloogia ja keskkonnahoid, kus meil on olnud suurepärane võimalus aastate jooksul näidata oma asjatundlikkust ja võimekust.

Meie teenuste hulka kuulub:

  • Projektijuhtimine, sh eelarvestamine, programmi haldus ja kujundamine
  • Sekretariaaditeenus (osalejate-, esinejate- ja abstraktide haldus)
  • Sündmuste turundus, sh veebilehtede loomine ja täiendamine
  • Toetuste ja sponsorluse haldus
  • Konverentsitehnika (nii on-site kui virtuaalsete sündmuste tehnilise produktsiooni teostus) lahendused ja sündmuse visuaalne kujundamine
  • Sotsiaalse programmi – pidulike vastuvõttude ja gala õhtusöökide ning ekskursiooniprogrammi korraldamine

Koduleht: https://www.conference-expert.eu/et

Soovid nõu, kuidas õiget korralduspartnerit valida?

Võta julgelt meie tiimiga ühendust, kontaktid leiad siit

 

Riine Tiigi

Turundusjuht