Uudised

Tallinna Teletorn sai EKB liikmeks

Meil on hea meel teada anda, et alates jaanuarist on ka Tallinna Teletorn Eesti Konverentsibüroo liige! Põhja-Euroopa kõrgeima (175m) avatud vaateplatvormiga hoone on Tallinna üks ainulaadsemaid kohti pidulike sündmuste, konverentside ja inspireerivate seminaride korraldamiseks. Teletorni kõige erilisem pärl on Dolores Hoffmani Vitraažisaal, kus sind ümbritseb kunst ja vaade, mis jääb igaveseks meelde ja Teletorni 170 meetri kõrguselt vaateplatvormilt avanev vaade linnale loob õdusa õhkkonna

Meeldejäävate sündmuste korraldamiseks on võimalik broneerida ruume osaliselt või ka kogu Teletorn, kus teie kasutuses on 1. korrusel asuv 20-kohaline koosoleku ruum, 2. korrusel asuv legendaarne Dolores Hoffmanni vitraažiga  100-kohaline vitraažisaal, milles on tehniline valmidus hübriidkoosoleku läbiviimiseks, 21. korruse panoraamkorrus, kus avaneb 360° vaade kogu Tallinnale, osa panoraamkorrusest ehk Muuga sektor, mida saab kasutada vastuvõttudeks või pressikonverentsideks, 22. korruse restoran, millel on menüüs peegelduvad Eesti köögi pikad traditsioonid, aga ka kaasaegsed gastronoomia trendid, 1. korruse tunnel, mida saab kasutada vastuvõttudeks, banketiüritusteks või teatrisaalis konverentsiruumina ning õueala, mis annab võimaluse võõrustada ca 4000 inimest.

Vaata ruume lähemalt siit

Ka keskkonnateadlikud üritustekorraldajad ei pea muretsema – Tallinna Teletorn on tunnustatud rahvusvahelise ökomärgisega Green Key.

Üritustele lisaks pakub Teletorn ka meeleolukaid lisategevusi ja programme. Julgemad ja adrenaliinisõbrad saavad proovida ka teletorni servalkõndi.

 

Riine Tiigi

Turundusjuht