Uudised

Tallinna Kruiisiterminal astus EKB liikmeks

Meil on hea meel tutvustada Eesti Konverentsibüroo uusimat liiget – 2021. a juulis Tallinna Vanasadamas avatud kaasaegset ja keskkonnasäästlikku kruiisiterminali.

Vanasadama moodne ja mitmekülgne kruiisiterminali hoone avab lisaks kruiisireisijate teenindamisele rohkelt erinevaid võimalusi erinevate unikaalsete sündmuste- konverentsid, firmaüritused, messid, kontsertid, tooteesitlused- korraldamiseks

  • Terminali esimese korruse suure saali pindala on kokku 1750 m², mahutades ligikaudu 2000 külalist. Saali ühe külje aknad avanevad merele, pakkudes sündmuse taustaks kauneid vaateid
  • Suurt saali saab jaotada kolmeks väiksemaks ruumiks pindaladega 997 m², 290 m², 437 m²
  • Terminali väike nõupidamiste ruum (pindala 60 m2) mahutab 15-20 inimest ja sobib nii nõupidamisteks kui „backstage“ e. esinejate ruumiks. Ruumis on nõupidamislaud kaheksale inimesele, ekraan, kööginurk, make-up peeglilaud, dušš ja WC.
  • Kõikides saalides on olemas vajalik esitlustehnika ja inventar:
  • Esitlustehnika: projektorid, kõnepult, ekraanid, arvutija osalinehelitehnika.
  • Inventar: konverentsitoolid (320 tk) ja –lauad (64 tk), infoharkjalad.
  • Abiruumid esinejatele ja catering teenusepakkumiseks, garderoob (2000le).
  • Erinevad ekraanid (Sh LED väliekraan, infosein jne)

Kruiisiterminal on osa 850meetri pikkusest katusepromenaadist, mis ühendab mereääre Kultuurikilomeetriga. Katusepromenaadilt avanevad vaated merele, sadamale, laevadele ja linnale. Istumisalad, mänguväljak, välijõusaal, avarate terrassidega restoran, haljastus ja Eesti kunst loovad värskele linnaruumile eriti elava õhkkonna.

Uus kruiisiterminal on piirkonna kõige kaasaegsem, loodud keskkonda ja jätkusuutlikkust silmas pidades. Energiat toodavad terminalile Põhjamaade kliimale kohandatud päikesepaneelid ning kütab-jahutab soojuspumba abiga mereenergia.

Ruumide kohta lisainfo ja broneerimine:

event@ts.ee

https://www.ts.ee/korralda-sundmus/

 

Riine Tiigi

Turundusjuht