Uudised

Radisson Blu Sky Hotel on Eesti esimene SGS Plus märgist omav hotell

Peale vastava auditi läbimist, omistati Radisson Blu Sky Hotelile SGS Plus märgis, mis on tõestuseks ülimalt efektiivsete puhtuse- ja desinfitseerimisnõuete täitmisest.

Radisson Blu Sky Hotel on läbinud kaheastmelise auditi, mille käigus viidi kõigepealt kevadel sisse uued koristus- ja desinfitseerimisprotseduurid ning seejärel tunnistati hotell SGS märgise vääriliseks ja ühtlasi kvalifitseerus ettevõte ka järgmise taseme ehk SGS Plusi auditile. Teine etapp hõlmas endas omakorda standardite täiustamist ning augusti alguses toimunud kontrolli käigus leiti, et hotell vastab kõikidele ette antud nõuetele ning seega väljastati SGS Plus tunnistus.

SGS on maailma juhtiv inspekteerimis-, verifitseerimis-, testimis- ja sertifitseerimisettevõte, mida tunnustatakse rahvusvahelise kvaliteedietalonina. Enam kui 94 000 töötajaga SGS haldab üle 2600 kontorist ja laboratooriumist koosnevat võrku kogu maailmas. SGS-i ja Radisson Hotel Groupi koostöös on välja töötatud ohutusprotokollid, mida Radisson Blu Sky Hotel järgib:

 1. Füüsiline distants. Rakendame kogu hotellis füüsilise distantseerumise meetmeid.
 2. Tihedam koristamine ja desinfitseerimine. Oleme suurendanud kogu hotellis koristamise ja desinfitseerimise sagedust, pöörates erilist tähelepanu esemetele, mida sagedasti puudutatakse.
 3. Õhuringlus. Õhu kvaliteedi parandamiseks tagame ruumides pideva õhuringluse.
 4. Kaitsebarjäär. Oleme vastuvõtulauale ja hommikusöögi buffet-alale paigaldanud kaitseklaasid.
 5. Desinfitseerimispunktid. Oleme peasissepääsu juurde ja üldkasutatavatesse ruumidesse paigaldanud alkoholipõhised käte desinfitseerimisvahendid ja kummikindad.
 6. Desinfitseeritud võtmekaardid . Sisse registreerimisel ulatame külastajale puhas ja desinfitseeritud võtmekaardi.
 7. Ukseriputid. Oleme varustatud ukseriputitega, millel on informatsioon puhastustööde ja desinfitseerimise kohta.
 8. Mini-suuruses desinfitseerimisvahendid. Igas numbritoas on olemas mini-suuruses käte desinfitseerimisvahendid.
 9. TV-pult. Numbritoas on TV-pult desinfitseeritud ja plastikkotis.
 10. Voodipesu. Optimaalse hügieeni saavutamiseks peseme voodipesu kõrgel temperatuuril.
 11. Bassein ja muud lõõgastumisalad. Oleme paigaldanud spordi- ja heaolukeskustesse desinfitseerimisvedeliku ja -salvrätid.
 12. Kontaktivaba välja registreerimine. Võimaldame kontaktivaba välja registreerimist, et minimeerida kokkupuudet meie töötajatega.
 13. Makseviisid. Suuname kliente sularaha asemel kaardimakseid kasutama.
 14. Haara kaasa ja mine. Pakume eraldi pakendatud ja teisi kaasavõetavaid sööke.
 15. Baarid ja restoranid. Oleme lauad restoranides ja baarides paigaldanud üksteisest kaugemale, et tagada füüsiline distantseerumine.
 16. Toiduohutus. Toitu ja jooke serveerides peame kinni rangetest ohutusprotseduuridest.
 17. Minibaar. Oleme lukustanud või eemaldanud kõik minibaarid.
 18. Meeskonna koolitamine. Oleme korraldanud meeskonnaliikmetele põhjaliku hügieeni- ja haiguste ennetamise koolituse.
 19. Meeskonnaliikmete kehatemperatuuri mõõtmine. Kui seadus seda lubab ja see on vajalik, siis kontrollime meeskonnaliikmete ja tarnijate kehatemperatuuri.
 20. Meeskonnaliikmete isikukaitsevahendid. Veendume, et kõigil meeskonnaliikmetel oleksid olemas vajalikud isikukaitsevahendid.

Partnerlus SGS-iga tagab, et uued ohutusprotokollid on valideeritud ja vastavad kohalikele nõuetele ning soovitustele. Peadirektor Kaido Ojaperv kommenteeris: “Kevadel tunnustati meid SGS märgisega, kuid otsustasime astuda sammu edasi ja läbida veelgi põhjalikuma puhtuse- ja desinfitseerimisauditi. Meie eesmärk on hoida nii oma külaliste kui ka kolleegide tervist ja SGS Plus näitabki just seda, et teeme selleks kõik endast oleneva.”

Lisainfo SGS-i kohta:
www.sgs.com 

Riine Tiigi

Turundusjuht