Uudised

Oktoobris avatav hotell L `Embitu üllatab vahemereliku luksuse, terrasside ja avarusega

Kuulsaima muinas-Eesti väepealiku Lembitu järgi nime saanud hotell L`Embitu on esimene paljude rõdude ja valgusküllaste toalahendustega hotell Eestis. Terrassiga Vahemere restoran Roof ning panoraamvaadetega konverentsi- ja sündmusekeskus teeb hotellist uue ja huvitava koha ka kohalikele.

Eesti muinaskangelase Lembitu nimele on antud prantsuspärast ilmet sidumaks uut hotelli oma vanema venna, 2004. aastal avatud hotelliga L`Ermitage Toompuiesteel.

Luksuslikus 4-tärnilises Superior hotellis on 125 kõrgete lagedega ja maast laeni akendega tuba ja sviiti. Paljudel tubadel on rõdud ja mõnedel päikeseterrassid. L’Embitu toad on võrreldes sama klassi hotellidega ruumikamad ning suuremate “King Size” vooditega.

Seitsmekorruselisel hotellil on Vahemere stiilis siseaed, basseini ja eri saunadega spaa ning Wine & Tapas veinikelder, milleks on ära kasutatud hoone südameks kujunenud vana kivihoone võlvkelder.

Arhitektuuriliselt on tegemist erilaadse ehitisega, kus on säilitatud ja hoolikalt restaureeritud Lembitu 12 asuv 20. sajandi alguses ehitatud kolmekordne maja, mille ümber on ehitatud moodne hotelliosa.

Katusekorrusel asuvast 140-kohalisest restoranist Roof avanevad suurepärased vaated linnale ja Lembitu pargile. Kolme saaliga ning suure katuseterrassiga konverentsi- ja sündmusekeskus on loodud arvestamaks kõiki võimalikke üritus- ja konverentsiformaate. Suurim ürituste ruum mahutab kuni 160 külalist.

Tagamaks luksust võimalikult loodussõbralikult ei kasutata L `Embitu vannitubades ühekordseid plastikpudeleid. Tava check in-i kõrval saab end külaliseks registreerida ka elektrooniliselt ning tubade ustel kasutatakse paberist siltide asemel elektroonilisi infotabloosid.

Uus hotell põhineb sajaprotsendiliselt Eesti kapitalil. L`Embitu avab oma uksed oktoobris aadressil Lembitu tänav 12.

Hoone on projekteerinud KOKO arhitektid Raivo Kotov ja Olga Batuhtina, sisedisain loodi Design Studio CMY-s Tatjana Jakobsoni ja Natalia Kotljarova poolt. Hoone ehitas Ehitustrust Tallinn OÜ, LHV panga toetusel.

 

Vaata lisa: lembituhotel.ee

Riine Tiigi

Turundusjuht