Uudised

Uus äriteenus Estravelilt: Lennupiletite CO2 offsetting

Äriklientide jaoks on üha olulisemaks muutumas keskkonna jalajälje vähendamine ja heastamine. Nüüdsest pakub Estravel esimese reisibüroona Eestis koostöös Šveitsis registreeritud ettevõttega Gold Standard reisitegevusest tekkinud jalajälje heastamise teenust, et  oma praegusi ja tulevasi ärikliente sel teekonnal toetada ja nõustada.

Gold Standard on 2003. aastal Maailma Looduse Fondi poolt asutatud (WWF) rahvusvaheline verifitseerimis- ehk standardiorganisatsioon on üks suurimaid maailmas. Just nende poolt välja töötatud rahvusvahelise standardi alusel arvutatakse ettevõtte poolt lennatud lendude lennumiilid ja CO2 heitkogus. Heastamise valikus on erinevaid keskkonnaprojekte nii taastuvenergia arendamise, jäätmete taaskasutamise kui veesüsteemide parandamise valdkonnas. Valiku teeb iga ettevõte vastavalt oma soovile.

Kui soovite ka enda ettevõtte ärireisimise tegevusel tekkinud jalajälge vähendada, siis võtke julgelt ühendust Estraveli kliendisuhete osakonnaga aadressil ariklientuur@estravel.ee ja saadame juba täpsema info.

 

Riine Tiigi

Turundusjuht