Uudised

LaitseRallyPargis valmib suursündmusteks sobiv Automaja

LaitseRallyPark avab detsembris uhiuue Automaja, kus saab läbi viia erinevaid üritusi, sealhulgas konverentse. 3200ruutmeetrine Automaja on koduks kümnetele ja kümnetele klassikalistele autodele, kuid lisaks leidub selles eraldi üritusteala. Vastava sisustuse, valgustuse ja tehnikaga üritusteala sobib konverentside, koolituste, seminaride, esitluste, etenduste, kontserdite jms läbiviimiseks. Vastavalt soovile ja sobivusele võib autokollektsioon olla osaks läbiviidavast sündmusest. Peolaudadega on saalis ruumi kuni 300-le inimesele, teatristiilis istekohti jagub umbes 500-le.„Kui varem on meid peetud rallipargiks või spordikeskuseks, siis edaspidi soovime olla meelelahutuskompleks, kus saab pidada nii firmapidusid kui ka konverentse, nii kontserte kui ka kardivõistlusi,” ütles LaitseRallyPargi tegevjuht Üllar Suvemaa.

Detsembris valmiv Automaja on 112 meetrit pikk ja põrandapinnaga 3200 m². Nn üritusteala on sisustatud 630 ruutmeetril, millele lisandub 135 m² poolkorrusel. Ala suurust on võimalik autokollektsiooni arvelt vastavalt vajadusele pikendada.

Kohapeal on olemas valgustus- ja helitehnika, lava (4×6 m), vajalik mööbel ning muu inventar. Kummalgi pool uut hoonet paiknevad asfalteeritud parklad, kuhu mahub kokku ligi 500 autot.

LaitseRallyPark asub poole sõidutunni kaugusel Tallinnast. Lisaks uuele Automajale leidub pargis ka väiksemaid seminariruume, puhkemajad, nostalgiabaar, krossirada, kardirada, laste liikluslinnak, mängudemaja jpm

Riine Tiigi

Turundusjuht