Uudised

JAIK – uus ürituskoht Tallinna südames

JAIK saalide kompleks asub Telliskivi Loomelinnakus, vanalinnast jalutuskäigu kaugusel asuvas vanas tööstuskompleksis paiknevas loomekeskuses, kuhu on koondunud galeriid, väikepoed, erinevad loovettevõtted, start-up’id ning söögikohad. Loomelinnakus toimub aastaringselt üle 800 erineva kultuurisündmuse. 

JAIKi arhitektuurne lahendus võimaldab ruumide paindlikku kasutust ühelt poolt nii teatri- ja tantsuetendusteks kui ka kontsertideks, näitusteks, loenguteks, seminarideks, konverentsideks, gala- ja meediaüritusteks. Võimalik on rentida nii eraldi saale kui ka kogu maja tervikuna

Ruumide seas on suur saal suurusega 435m2, mis sõltuvalt kasutatava lava suurusest mahutab istuma kuni 350 inimest (saalis on teisaldatav publikutribüün 250-le). Lisaks on väiksem saal pindalaga 195 m2, mida saab kujundada vastavalt vajadusele – olgu selleks konverents, galaõhtusöök või mess. Need kaks saali on eraldatud heli summutava vaheseinaga, kuid on võimalik neid ka ühendada, luues 630m2 suuruse ruumi, kuhu mahub kuni 1000 inimest püstijala (kontsert, vastuvõtt vms). Teatristiilis on ühendatud saali istekohtade arv maksimaalselt 700. Kompleksi kuuluvad veel proovisaal (pindala 120 m2, sobib nt töötoa ruumiks või tagalaks suurte konverentside ajal),  grimmiruum, esinejate garderoobid ning hubane kohvik-fuajee, mis sobib suurepäraselt cateringi alaks.

Lisainfo ja broneerimine: info@jaik.art

Riine Tiigi

Turundusjuht