Uudised

EKB sai 50.liikme: WIP Maakri koosolekuruumid Tallinna südames

Alustame 2024. aastat äärmiselt produktiivselt, sest oleme juurde mitu uut liiget. Meie 50.liige on  WIP Maakri.

WIP Maakri esinduskeskus pakub Tallinna südames  kõrgtasemel koosolekuruumide lahendust – loovad ja kohese broneeringuga ruumid meeskondade kohtumisteks, koolitusteks ning olulisteks aruteludeks.

Keskkond on kujundatud kreatiivsust ja koostööd silmas pidades, pakkudes unikaalset kombinatsiooni funktsionaalsusest ja mugavusest. Rääkimata tagurpidi lilledest, sumedast valgusest ja taimede rohesaartest. Lisaks on kohv, tee ja kakao alati ruumi rendi hinnas sees.

Koosolekuteks, koolitusteks , strateegiapäevadeks on pakkuda järgmised ägedad ruumid:

  • Upside Down – suurim ruum võtab vastu kuni 65 inimest ja kui see ühendada Meet & Talk mahuga, saab vastu võtta kuni 85 inimest.
  • Meet & Talk – meie traditsiooniliseim ruum, mis sobib oma paindlikuses kuni 20-le inimesele. Koolitajate üks lemmikutest.
  • Lost Unicorn – unikaalne ruum, kus on 6-meetrine valgetahvel ja mõnus istumine kuni 16-le inimesele. Lisaks helisummutus, mis on toonud meie juurde ka muusikuid, kes Unicorni stuudiona kasutavad.
  • Garden View – see ruum mahutab kuni 30 inimest ja on pühendatud vanale sherpale, kellel ei olnud Himaalajas vaadet mägedele. Oli vaid aken hooletusse jäetud aeda. Meie ruumist avaneb seevastu hunnitud vaade läbi suure klaasseina hubasesse sisehoovi.
  • Ward Brain Room – siia mahub mõnusasti istuma 6 inimest ja nagu nimi vihjab, asub see garderoobis. Sünniloo räägime kui külla tuled :)

Kõik ruumid on varustatud kvaliteetse konverentsitehnikaga, mis võimaldab teenindada ka hübriidüritusi.

Suuremas plaanis on WIP rohkem kui lihtsalt ruumide rent. WIP on nutikas ja jätkusuutlik koosolekuteenus, mis aitab offsite koosoleku, koolituse või seminari korraldada vaid paari klikiga. Pakutavate teenuste seas on kohene ja kiire broneering, sh suupisted, tasuta kohv ja vesi, kalendrikutsed, kauba peale personaalne ja sõbralik teenindus.

Meeskond

WIP loodi kvaliteedi ja loovuse sümbioosina, mida ka väiksemate ürituste maailmas vajati ja oodati. Tegemist on üle 6 aasta tegutsenud idufirmaga, kelle  meeskond on üle 20 aasta korraldanud rahvusvahelisi seminare, koolitusi, töötubasid ja suurüritusi. Seega tead, et kui meie juurde tuled, suhtled oma ala professionaalidega.

Asukoht

WIP Maakri asub Swissotel Tallinna ja Radisson Collection Hotel-i vahel. Seega on ööbimine 100 meetri kaugusel ka kaugelt tulijaile. Ümberkaudu on Tallinna parimad restoranid, baarid ja 5 minuti kaugusel ka Tallinna vanalinn.

Broneerimine

Kõiki WIP Maakri ruume saab lihtsalt broneerida online ja kui vajad kogu keskust, kirjuta otse team@wip.eu

 

 

Riine Tiigi

Turundusjuht