Uudised

Eesti rahvuskangelase nimeline hotell valmib 2020. aastal

Lembitu on eestlaste muinaskangelane ja kroonimata kuningas, kelle nimi tähendab vanas eesti keeles armastatut. Seega on L´Embitu märgiline nimi, mis sobib ideaalselt Tallinna kesklinna rajatavale uuele ja luksuslikule hotellile.

Pikalt planeeritud L´Ermitage’i sõsarhotelli L´Embitu ehitus on nüüdseks täies hoos ning hoone valmib 2020. aasta augustis. Seitsmekorruselises haljastatud siseõuega hotellis on kokku 125 tuba, sh kahekohalised standardtoad, superior-klassi toad ja sviidid. Paljudel tubadel on rõdud ja mõnedel päikeseterrassid. Ka voodid on vägilase väärilised: lausa 200 cm laiad ja 210 cm pikad. Enamikku tubadest on võimalik broneerida nii ühe laia voodiga (king size) kui ka kahe eraldi voodiga (twin).

Hotelli esimesel korrusel on avar ja moodne lobby-ala, Wine&Tapas baar, nõupidamisruum ning spaa- ja lõõgastuskeskus basseini, Jaapani stiilis vanni ja saunadega. Ülemistel korrustel (2.–6.) asuvad hotellitoad ning kõige kõrgemal (6.–7. korrus) avara terrassiga restoran ROOF ning kaasaegne konverentsi- ja sündmuskeskus. Nii konverentsikeskus kui Restoran mahutavad kuni 160 külalist. Siseõue, kuhu pääseb Lembitu tänavalt, on kavandatud roheala ja parkla.

Hoone on projekteerinud KOKO arhitektid. Arhitektuurse lahenduse autorid on Raivo Kotov ja Olga Batuhtina, hotelli sisearhitektid on Tanja Jakobson ja Natalia Kotljarova.

L´Embitu 4* Superior aadress on Lembitu 12. Hotelli hakkab haldama 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte Hotel L´Ermitage OÜ.

Riine Tiigi

Turundusjuht