Uudised

Eesti Konverentsibüroo uueks liikmeks sai ERM – Eesti Rahva Muuseum

Meil on hea meel tervitada oma liikmeskonna hulgas uut liiget Tartust!

Eesti Rahva Muuseumist Raadil on viimastel aastatel saanud üks populaarsemaid Tartu sündmuspaiku. Lisaks erakordsetele näitustele, on Eesti Rahva Muuseumi  hoones loodud kõik tingimused kõrgetasemelisteks konverentsideks. Rahvusvaheliselt pärjatud arhitektuur, kõrgtehnoloogiline sisseseade, maalilised maastikud, toitvad kõhutäied gurmaanidele ja mastaapsed näitused meelelahutusprogrammideks – kõik vaid jalutuskäigu kaugusel Tartu linnasüdamest.

Kuigi muuseumi enda ajalugu ulatub tagasi 19. sajandisse, on tänane tegevuskeskkond supermoodne. 250-kohaline konverentsisaal on varustatud tipptehnikaga ning on seatav ka kontserdi- ja kinosaaliks. Peasaali toetavad mitmed avarad 30-50 kohaga seminariruumid, kus konverents saab jaguneda rühmatööks. Kunstilisemat meeleolu võimaldab 200-kohaline black-box teatrisaal. Sündmusteks kasutatavad ruumid asuvad hoone mõlemas otsas väljaspool näituste ala.

Muuseum on varustatud ürituste korraldamiseks vajaliku mööbli, lauanõude ja tehnikaga, vajadusel ja kokkuleppel on võimalik rentida lisavahendeid koostööpartneritelt. Toitlustuse eest hoolitseb ERMi restoran Pööripäev. Ja kohvik Pööriöö

Ruumide kohta leiate rohkem infot ERMI Konverentsivõimalusi tutvustavast kataloogist ja ERMi kodulehelt

Muuseumi abivalmis meeskond pakub nii korralduslikku kui ka tehnilist tuge. Lisainfo: saale.randaru@erm.ee

Estonian National Museum
Riine Tiigi

Turundusjuht