Uudised

Blue Drum on turule toonud meelelahutusliku vahepala „Give me a break!“ virtuaalüritustele

Ürituskorraldusfirma Blue Drum on tulnud turule uue meelelahtusliku interaktiivse mänguga, mis sobib hästi igasuguste virtuaalürituste lõbusaks vahepalaks.

Blue Drum tutvustab oma uut toodet nii: “Tuleme Teie firma koosolekule,  konverentsile, kliendiüritusele  Zoom/Teams või muu platvormi kaudu ja korraldame meeleoluka interaktiivse mängu koosolekust osavõtjatele eesti, soome, inglise või vene keeles.  Osavõtjad laevad oma telefoni meie äpi ja meie mängujuhid Ulaf, Rosita või Marcus erinevates pilkupüüdvates kostüümides, jagavad humoorikalt mänguslaide, suhtlevad ning lahutavad osavõtjate meelt mängutulemusi kommenteerides.

Ülesanded on valikvastustega, kiiruse- ja tähelepanu küsimused, loomingulist väljakutset nõudvad, heli- või videopõhised ning eraldi saab teha ka firma koosoleku või konverentsi teemaga seotud ülesandeid. Give me a break on eelkõige meelelahutus ja mõnus vahepala kuid võib kasutada ka info edastamiseks, turu-uuringuks või teadmiste kinnitamiseks/kontrollimiseks.
Mängu pikkus 10-40 minutit.
Mängu on kasutanud juba nii oma töötajatele kui klientidele lõbusa meeleolu loomiseks:  Tallinna Sadam, Eesti Pank, HiltonTallinn Park  Hotell, Toolmarketing, Hansavest, Manpower, SilSteve jt.

Give me a break hind on alates 300 EUR + k.m. Suuremate gruppide ja eriprojektide puhul hind kokkuleppel.
Hinna sees on mängu loomine, äpi kasutustasu, 2 inimese töö (mängujuht ja tehniline projektijuht) ning agentuuri tasu. Lisanduvad auhinnad. ”

Vaata ka tutvustavat videot:

Blue Drum on äpipõhiseid seiklusmänge korraldanud firmadele ja konverentsigruppidele aastast 2014. Rohkem infot Blue Drumi poolt loodud nutimängudest: www.blueapples.ee

Fotod: Blue Apples Studio

Riine Tiigi

Turundusjuht