Uudised

Ajaloolises Gloria restoranis avas uksed eksklusiivne ööklubi

Tallinna vanalinnas ajaloolise linnamüüri külje all paiknev Gloria pakub üheskoos ajatut glamuuri, restoranimaitseid ja meelelahutust.

Gloria on olnud erakordse teeninduse ja särava meelelahutuse etalon läbi aastakümnete – 1937. aastal sündis samas kohas öölokaal „Dancing Paris“. Sellest sügisest avas Gloria end veelgi eksklusiivsemal ja modernsemal kujul: reedeti saab sellest Tallinna ekstravagantne boutique-klubi, kus kahel korrusel kõlab resident DJ-de esitusel kaks erinevat muusikastiili, esinevad parimad artistid ja terve öö saab nautida restorani kvaliteediga menüüd.Laupäeviti toimuvad esmaklassilised moe-, elustiili-ja gurmeeüritused, mis toovad kohale näiteks Michelini tärnidega tippkokad.

Ööklubi on avatud reedeti ja laupäeviti kell 22.00-04.00. Muudel päevadel võimalik ruume broneerida eriüritusteks. Glorias saab korraldada kuni 120 inimesega à la carte õhtusöögi-üritusi.

Istumised saab korraldada peamiselt 6-inimese laudkondadena, kuid võimalik on moodustada ka suuremaid laudkondasid ning pikka lauda.Peosaalis on nii restorani kui klubi valguslahendus, kaasaegse tehnikaga varustatud lava, DJ-tehnika, mikrofon ja projektor.

Lisainfo ruumide kohta ja broneeringud:

Kadri Tirs, kadri@gloria.ee

+372 53225250

Gloria restaurant

Riine Tiigi

Turundusjuht