Uudised

Suvepealinna külalisi ootavad ka sel suvel Pärnut tutvustavad „Like a Local“ linnatuurid

Suvepealinna külalisi ootavad ka sel suvel Pärnut tutvustavad „Like a Local“ linnatuurid. Sel suvel korraldab Pärnu “Like a Local” tuure kohalik giidituuride korraldaja osaühing Pärnu Private Tours.

Pärnu Private Toursi juht Veronika Meibaum kaasab „Like a Local“ giiditiimi mitmeid põneva taustaga pärnakaid, kes kõik on valmis tutvustama linnakülalistele Pärnut läbi oma lugude ja silmade.

Jalutuskäike ja rattatuure viivad läbi näiteks Andres Siplane, Marju Kurvits, Erik Naissaar, Herdis Elmend. Ekskursioonijuhtide seas leidub ka vähemtuntud nimesid, ent põnevate elualade esindajaid, nagu näiteks päästetöötaja või kinnisvaramaakler. Olgugi et iga tuur on omanäoline ja kordumatu, on kõiki tuure läbivaks teemaks ja kandvaks motoks „Minu Pärnu“.

Tuuride keskmes ei ole mitte niivõrd ajaloolised andmed ja faktid, vaid inimeste vahetud lood sellest, millisena nad Pärnut näevad ja tajuvad. Need on kohalike lood oma kodulinnast. Lood, mis on kantud just nende inimeste huvidest, tegevusaladest, kogemustest ja mõtetest. Tinglikult võiks „Like A Local“ tuuri nimetada „jalutuskäiguks kohalikuga“. Eesmärgiks on tekitada osalejais tunne, et nad on tulnud Pärnusse külla oma sõbrale, kes neile linna peal väikese tutvustava tiiru teeb.

Sel aastal on “Like A Local” tuuride eesmärgiks kaasata lisaks kohalikele tegijatele ka kohalikke ettevõtteid, keda tuuride käigus külastada või kelle tooteid maitsta – ikka selleks, et Pärnu tublisid tegijaid tutvustada ning nende teenuseid reklaamida.

Eestikeelsed “Like A Local” tuurid toimuvad perioodil 19. juuni kuni 28. august 2021 laupäeviti kell 17.00-19.00.

 

Allikas: Visit Pärnu

Riine Tiigi

Turundusjuht