Uudised

PROTO avastustehas pälvis Green Key keskkonnamärgise

PROTO avastustehasel on hea meel teatada, et oleme pälvinud Green Key keskkonnamärgise. See rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaat kinnitab PROTO avastustehase panust keskkonnasäästlikkusele ning meie jätkuvat missiooni pakkuda kõikidele külastajatele lõbusat ja harivat elamust.

Green Key keskkonnamärgis on rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaat, mis antakse organisatsioonidele, kes on teinud märkimisväärseid jõupingutusi keskkonnasõbraliku tegevuse ja säästva majandamise valdkonnas.

PROTO avastustehase tegevjuht Ott Sarapuu ütles: “Me oleme äärmiselt uhked selle üle, et saime Green Key keskkonnamärgise. See tunnustus ei ole mitte ainult meie meeskonna, vaid ka kõikide meie külastajate jaoks, kes on meid toetanud meie jätkusuutlikkuse teekonnal. Me jätkame keskkonnaalaste parimate tavade järgimist ja uuenduslike lahenduste leidmist, et muuta PROTO avastustehas veelgi keskkonnasõbralikumaks.”

PPROTO avastustehas on võtnud kasutusele mitmeid meetmeid keskkonnasõbralikuks muutumiseks, sealhulgas jäätmete vähendamine, energiatõhususe suurendamine ja keskkonnasõbralike toodete kasutuselevõtt. PROTO keskkonnaprogramm hõlmab ka külastajate harimist ja teadlikkuse tõstmist keskkonnaküsimustes, et läbi eeskuju inspireerida.

Lisateavet PROTO avastustehase keskkonnamärgise ja jätkusuutlikkuse jõupingutuste kohta leiate veebisaidilt https://prototehas.ee/kestlik-areng/

PROTO avastustehas asub ajaloolises Noblessneri valukojas ning pakub elamusi nii suurtele kui ka väikestele. PROTOs ühendame uudse virtuaalreaalsuse tehnoloogia ja enam kui sajandivanuse tehnika prototüübid meelelahutuslikuks eksperimentaariumiks. PROTO ruumid sobivad nii väiksemateks koosviibimisteks kui suurteks pidulikeks galaõhtusöökideks.

Lisainfo:

Girli Nurk

PROTO avastustehase müügi- ja turundusjuht

girli@protofactory.ee

Riine Tiigi

Turundusjuht