Uudised

Valmis uus trükis “Eesti parimad konverentsihotellid ja ürituste paigad”

Eesti Konverentsibüroo on hiljuti avaldanud uue ingliskeelse trükise pealkirjaga “Eesti parimad konverentsihotellid ja ürituste paigad”. See käsiraamat on hädavajalik kõigile sündmuskorraldajatele, pakkudes lihtsat ja selget ülevaadet Eesti parimatest kohtadest konverentside, galaõhtute või korporatiivürituste läbiviimiseks.

Trükises on koondatud lai valik paiku igale maitsele. Alates luksuslikust Hilton Tallinn Park hotellist, mis on tuntud oma avarate konverentsisaalide poolest, kuni võluva Nunne Boutique hotellini, mis ühendab endas ajaloolise hõngu ja kaasaegse mugavuse. Need, kes otsivad tavapärasest erinevat, peaksid kindlasti tutvuma kohtadega nagu Tallinna Kultuurikatel ja ultramoodne Tallinna Kruiisiterminal.

Valitud toimumispaigad peegeldavad Eesti pühendumust kvaliteedile, uuenduslikkusele ja sujuvale korraldusele, tugevdades riigi mainet kui üht rahvusvaheliste sündmuste tippsihtkohta. Iga koha kirjeldus sisaldab vajalikku teavet, nagu ruumi mahutavus ja eriomadused, mis aitavad langetada teadlikku valikut. 

Digitaalne versioon on allalaadimiseks saadaval ka meie kodulehel siin

Riine Tiigi

Turundusjuht