ASUKOHT

4-tärniline Tallink City Hotel asub Tallinna südames, kesklinna populaarses ostu- ja äripiirkonnas ning vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel ajaloolisest vanalinnast. Vahetus läheduses asuvad südalinna parimad kaubanduskeskused, restoranid ja baarid. Reisiterminal D asub hotellist 1km ja reisiterminal A 1,2 km kaugusel ning hotellist raudteejaama on 2 km.

MAJUTUS

Hotellis on 324 hubast numbrituba: klassikalised kaheinimesetoad, ruumikad peretoad, elegantsed de lux toad ja esinduslikud sviidid. Kõik numbritoad on sisustatud linnasüdames asuvale hotellile kohaselt modernses stiilis.

TOITLUSTUS

Avar restoran mahutab 228 külalist, kus on võimalik korraldada ka erisuguseid üritusi. City Grill House ootab külla kõiki, kes peavad lugu suurepärastest grilliroogadest.  Lai grillroogade menüü pakub valitud maitseelamusi hoolikalt valitud toorainest, märksõnadeks on põnevad lisandid, aga ka paindlikkus ja kombineeritavus – tellitu oma soovidele ja vajadustele vastavaks kohandamine, toidu ja maitseelamuste jagamine sõpradega.

Esinduslik valik grillroogi valmistatakse hoolikalt valitud toorainest ja küpsetatakse Mibrasa söegrillil viisil, mis toob esile tooraine parimad omadused.

SÜNDMUSED

Tallink City hotelli 10. korrusel asub vaimustava vaatega sündmusala kuni 40 inimesele. Tegemist ei ole tavapärase konverentsiruumiga – siin hubases õhkkonnas tunned ka koosolekut pidades end justnagu hea sõbra elutoas. Erinevate toidu ja joogi serveerimise lahendustega ning tipptasemel tehnikaga sündmusala sobib nii pidulikeks kui ka töisteks kohtumisteks. Saal on sisustatud kohvikustiilis laudade ja toolidega ning vaheseinaga jagatav kaheks eraldi ruumiks. Maast laeni aknad ja vaade südalinnale annab üritusele omamoodi eksklusiivsuse ja meeldiva emotsiooni. Saalis asub integreeritud joogilaud ja buffet-laud nii külmade kui kuumade roogade serveerimiseks. Soovi korral saab pakkuda erihommikusööki gruppidele või VIP-idele. Toitlustamise saab samuti läbi viia efektses liftihallis saali ees või nautida lõuna- ja õhtusööke restoranis City Grill House. Ruumid on varustatud tipptasemel konverentsitehnikaga – ekraanid, kõlarid, mikrofonid, helipult ja ClickShare arvuti ühendus. Lisaks on saalis eraldi puldist reguleeritavad konditsioneerid ning akendele paigaldatud rulood.

Ruumi nimetus Teater Klass Nõupidamine Vastuvõtt Bankett Pindala (m²)
MegaStar 22 22 12 0 0 72
MyStar 16 16 12 0 0 54
MegaStar+MyStar 40 38 16 0 0 28
Fuajee 0 0 0 0 0 70

KESKKONNAHOIU PRAKTIKAD JA GREEN KEY

Tallink Hotels hoolib keskkonnast ning arvestab vastutustundliku ettevõttena igapäevaselt säästliku arengu põhimõtetega. Selle kinnituseks on tänaseks kõik Tallinki hotellid sertifitseeritud Green Key ökomärgisega.

Keskkonnasäästlikkus on Tallinki hotellides fookuses igapäevaselt ja kõigis tegevustes. Hotellides ja restoranides kasutatakse järjest enam kohalikku toorainet ning kohalike ettevõtjate toodangut, et lühendada tarneahelat ning soetatakse ökomärgisega ja võimalikult keskkonnasõbralikult toodetud tooteid. Rõhku pannakse ka prügi liigiti sorteerimisele ning Ringo pakendiringlussüsteemiga liitumisega antakse oma panus pakendijäätmete hulga vähendamisse. Lisaks on Tallink Hotels teinud koostööd moekunstnik Xenia Joostiga, kes kasutas oma kollektsiooni loomisel hotellide vanu voodilinu, luues seeläbi jätkusuutlikku moodi.

Ökoloogilist jalajälge vähendatakse ka paberi kasutamise vähendamisega, kasutades näiteks toakaarditaskute asemel väikeseid kleebiseid. Hotellitubades on ühekordne vannitoakosmeetika asendatud suurte täitepudelitega ning toakoristust pakutakse iga kahe öö järel, kutsudes külalisi üles võimalusel sellest üldse loobuma. Külalisi kaasatakse ka teistesse keskkonnahoidlikesse tegevustesse, julgustades neid vett, energiat ja ka toitu säästma, soovitades näiteks hommikusöögil tõsta taldrikule mõistlikus koguses toitu. Hotellis liikumiseks soovitatakse kasutada liftide asemel treppe ning ka linnas vaatamisväärsusi nautides keskkonnasõbralikumaid liikumisvahendeid, pakkudes kodulehel välja erinevaid rohelisemaid võimalusi.

Tallink Hotelsi jätkusuutlikkuse alaste tegevuste kohta leiab rohkem infot siit: Tallink Hotels vastutustundlik ettevõtlus

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Triin Kuinberg

Konverentside ja ürituste müügijuht

+372 5132640

Külasta kodulehte

Max mahutatavus: 40
Hotellitubade arv: 324
Konverentsiruume: 1
Kaugus kesklinnast: 12 min jalutuskäik
Kaugus lennujaamast: 10 min taksosõit
Aadress
A. Laikmaa 5 10145 Tallinn