Tallink City Hotel on hetkel suletud renoveerimistöödeks.  Renoveerimistööd lõppevad 2021. aasta mais ja hotell avatakse uuesti järgmise aasta juunis.

ASUKOHT

Tallink City Hotel asub otse Tallinna südalinnas hea transpordiühendusega asukohas. Hotellis on olemas kõik vajalik edukaks ärireisiks ja meeldivaks puhkuseks.

4-tärniline Tallink City Hotel asub Tallinna südames, kesklinna populaarses ostu- ja äripiirkonnas ning vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel ajaloolisest vanalinnast. Vahetus läheduses asuvad südalinna parimad kaubanduskeskused, restoranid ja baarid. Reisiterminal D asub hotellist 1km ja reisiterminal A 1,2 km kaugusel ning hotellist Rongijaama on 2 km.

MAJUTUS

Hotellis saab olema 324 hubast numbrituba. Hotelli toad on kaasaegse sisustuse ja suurepärase linna- või siseõue vaatega.

TOITLUSTUS

Uuendatud ja avar restoran mahutab 228 külalist, kus on võimalik korraldada ka erisuguseid üritusi.

COVID-19 ETTEVAATUSABINÕUD / KEHTIVAD OHUTUSMEETMED

Töötajad on läbinud ohutusalase juhendamise ning on teadlikud viiruse leviku viisidest ja selle tõkestamiseks vajalikest toimingutest. Üldkasutatavaid aladel käib pidev desinfitseerimine ja õhutamine. Päevakoristust tehakse kokkuleppel kliendiga, et vähendada võimalikke kontakte. Töötajad kannavad maske. Nõupidamiste ja konverentside läbiviimisel järgitakse Vabariigi Valitsuse kehtestatud piiranguid inimeste arvule. Konverentsiruumides tagatakse võimalus hoida distantsi ning paigutatakse istekohad järgides 2+2 reeglit. Enne ja pärast ürituse toimumist õhutakse ruume. Pindade ja käepidemete desifitseerimine toimub pidevalt.

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Max mahutatavus: 40
Hotellitubade arv: 324
Konverentsiruume: 1
Kaugus kesklinnast: 12 min jalutuskäik
Kaugus lennujaamast: 10 min taksosõit
Aadress
A. Laikmaa 5 10145 Tallinn