Eesti Rahva Muuseumi uues hoones on loodud kõik tingimused kõrgetasemelisteks konverentsideks. Rahvusvaheliselt pärjatud arhitektuur, kõrgtehnoloogiline sisseseade, maalilised maastikud, toitvad kõhutäied gurmaanidele ja mastaapsed näitused meelelahutusprogrammideks – kõik vaid jalutuskäigu kaugusel Tartu linnasüdamest.

Kuigi muuseumi enda ajalugu ulatub tagasi 19. sajandisse, on tänane tegevuskeskkond supermoodne. 250-kohaline konverentsisaal on varustatud tipptehnikaga ning on seatav ka kontserdi- ja kinosaaliks. Peasaali toetavad mitmed avarad 30-50 kohaga seminariruumid, kus konverents saab jaguneda rühmatööks. Kunstilisemat meeleolu võimaldab 200-kohaline black-box teatrisaal. Sündmusteks kasutatavad ruumid asuvad hoone mõlemas otsas väljaspool näituste ala.

Muuseum on varustatud ürituste korraldamiseks vajaliku mööbli, lauanõude ja tehnikaga, vajadusel ja kokkuleppel on võimalik rentida lisavahendeid koostööpartneritelt.

Ruumide kohta leiate rohkem infot ERMI Konverentsivõimalusi tutvustavast kataloogist ja ERMi kodulehelt

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Saale Randaru

Programmijuht

+372 736 3090

Külasta kodulehte

Max mahutatavus: 1000
Konverentsiruume: 15
Kaugus kesklinnast: 9 min taksosõit
Aadress
Muuseumi tee 2, 60532 Tartu