ASUKOHT

Centennial Hotel Tallinn on kaasaegne neljatärnihotell. Hotelli kontseptsioon ühendab ühes tiivas büroohoone ja teises Centennial Hotel Tallinna. Kaks osa on ühendatud avara aatriumiga ja loovad koos uuendusliku ja kasuliku sünergia. Modernse arhitektuuri, valgusküllase interjööri ning kaasaegsete mugavustega Centennial Hotel Tallinn on pühendatud Eesti Vabariigi 100. juubelile. Ärihotell asub Tallinna kesklinnas, umbes 10 minuti kaugusel Tallinna vanalinnast.

MAJUTUS

Hotellis on 81 hotellituba. Interjöör on põhjamaiselt minimalistlik ja Eesti sajandat juubelit peegeledab hotelli loominguline sisustus, mis kajastab viimase 100 aasta Eesti ajaloo peamisi perioode. Valgusküllastes tubades on minibaar, seif, tasuta WiFi, TV, telefon, kliimaseade, kohvi- ja tee valmistamise seadmed, vannitoatarbed, sussid, föön ja dušiga vannituba. Tubade suurus alates 18 m².

KONVERENTSIRUUMID

Centennial Hotel Tallinnas asub hubane ning moodne konverentsikeskus 3 erineva suurusega seminariruumi ja eesoleva lounge-alaga. Päevavalgusega saalid on saanud endale nimed kolmest põhielemendist, mis on eduka seminari, koosoleku ja konverentsi aluseks: Visioon, Motivatsioon ja Inspiratsioon. Kõik konverentsiruumid on varustatud vajaliku tehnikaga: dataprojektor, ekraan, helisüsteem. Põhivarustuses on veel pabertahvlid, markerid ja konverentsilaegas, mis sisaldab endas kõike vajaminevat edukaks konverentsiks. Ruumi hinnas sisaldub lisaks standardvarustusele ka jäävesi ja kiire WiFi ühendus.

Juhul, kui Teil on keeruline otsustada, mida täpselt vajate siis küsige rohkem infot ka seminaripakettide kohta. Teie teenistuses on professionaalne meeskond, kes teid hea meelega aitab. Vaata ka Centennial Hotel Tallinna virtuaaltuuri

 

Ruumi nimetus

Teater

Klass

Nõupidamine

Vastuvõtt

Bankett

Pindala (m²)

Visioon 100 50 40 100 60 105
Motivatsioon 70 42 36 80 40 70
Inspiratsioon 30 18 20 0 0 35

 

 

TOITLUSTUS

Konverentsikeskuse vastas asuvas restoranis on lisaks lounge-alale 100 istekohta. Menüü sisaldab nii Eesti kui ka Euroopa köögi roogasid ning sobivat leiab endale igaüks. Üle 10 inimese grupid saavad valida 2-, 3- ja 5-käigulise menüüde vahel sobivaima. Restoranis saab nautida ka roogasid buffet-menüüst ja piduliku õhtusöögi menüüst. Tegu on mugava valikuga firmapidude, sünnipäevade ja jõulupidude tähistamiseks. Enne restorani saab seltskonnaga koguneda baariga lounge-alal, mis sobib ideaalselt külaliste vastuvõtmiseks enne peasaali sisenemist.

 

 

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Albina Maltis

Konverentside ja ürituste müügijuht

+372 5033177

Külasta kodulehte

Max mahutatavus: 100
Hotellitubade arv: 81
Konverentsiruume: 3
Kaugus lennujaamast: 4 km
Aadress
Endla tn 15, Tallinn