Reisiekspert on 1995-ndal aastal loodud 100% Eesti erakapitalil põhinev täisteenust pakkuv reisibüroo, reisikorraldaja ja konverentsikorraldaja.

Conference Expert on Reisieksperdi konverentsi ja ürituskorralduse kaubamärk. Meie kaasabil on toimunud edukaid koolitusi, konverentse, kongresse, meeskonnatöö- ja motivatsioonireise juba aastast 1995.

Aastatepikkuse kogemuse tulemusel oleme kujunenud Eesti juhtivaks professionaalseks konverentsikorraldajaks, viies ellu igal aastal rohkem kui 300 konverentsi, koolitust ja pidulikku sündmust.

Uhkusega peame oma motoks sünergiat ja asjatundlikkust, sest meie liikumapanevaks jõuks on jätkusuutlikud partnersuhted ning uuenduslikud, usaldusväärsed ja loovad tehnoloogilised lahendused. Seda eriti nõudlikes valdkondades nagu meditsiin, tehnoloogia ja keskkonnahoid, kus meil on olnud suurepärane võimalus aastate jooksul näidata oma asjatundlikkust ja võimekust.

Meie teenuste hulka kuulub:

  • Projektijuhtimine, sh eelarvestamine, programmi haldus ja kujundamine
  • Sekretariaaditeenus (osalejate-, esinejate- ja abstraktide haldus)
  • Sündmuste turundus, sh veebilehtede loomine ja täiendamine
  • Toetuste ja sponsorluse haldus
  • Konverentsitehnika (nii on-site kui virtuaalsete sündmuste tehnilise produktsiooni teostus) lahendused ja sündmuse visuaalne kujundamine
  • Sotsiaalse programmi – pidulike vastuvõttude ja gala õhtusöökide ning ekskursiooniprogrammi korraldamine

Koduleht: https://www.conference-expert.eu/et

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Conference Expert

Roosikrantsi 8B, Tallinn 10119

+372 6108616

konverents@conference-expert.eu

Kodulehekülg