Konverents või virtuaalsündmus otse allveelaevade tehasest?

Otsite ainulaadset kohta oma sündmusele? Noblessneri valukoja ägeda ajaloo ja kaasaegsete tehniliste võimalustega ruumid Põhja-Tallinnas pakuvad selleks tuhandet võimalust. Noblessneri valukoja unikaalne hoone asub kiirelt arenevas Noblessneri sadamalinnakus, mis on paljudele piirkonnana uus avastus. Kui mitut konverentsikeskust Sa tead, kus varem allveelaevu on ehitatud? Kas teadsid ka seda, et need ruumid on saanud oma nime tehase loojate ning allveelaevade järgi, mis siinsamas tehases Tsaari-Venemaa ajal on valminud? Sama katuse all tegutseb ka PROTO avastustehas – müstilise õhkkonnaga perekeskus, mis tutvustab ajaloolisi leiutisi läbi moodsaima virtuaaltehnoloogia.

Valukoja ruumid on ideaalne paik konverentside, seminaride, auhinnatseremooniate, firmapidude ja muude esinduslikkust nõudvate ürituste korraldamiseks. Kahte suuremasse saali on koostöös professionaalsete partneritega loodud statsionaarne tehniline valmisolek virtuaalsündmuste läbi viimiseks, mida pakutakse vähemalt 2021. aasta kevadeni. Kuna tehnika on hõlpsasti teisaldatav, siis saab ehitada sündmuse üles just nii, nagu vajadus on. Planeerimisel tasub arvestada erinevate stsenaariumitega, sest vajadusel saab sündmuse formaati paindlikult muuta.

Näiteid erinevat tüüpi suurejoonelistest sündmustest, mida Noblessneri valukoda 2020 aastal võõrustas: 

  • Ruumid on funktsionaalsed ja sobivad hästi SUURTE KONVERENTSIDE korraldamiseks. Saalide lipulaev on Nobeli saal (646 m²), mille juurde kuulub avar fuajee (306 m²), kus on privaatne sissepääs, garderoobi ala ja WC-d. Koos Nobeli saaliga saab ürituse korraldaja oma käsutusse Lessneri saali (199 m²) kasutamise võimaluse, mis sobib hästi rühmatööruumiks või toitlustuse alaks. Olemas on tagalad korraldajatele ja esinejatele. Täiendavalt võib juurde rentida Pantera saali (266 m²) või keskuse teisel korrusel asuvaid õppeklasse suurusvahemikus 35-60 m². Lõppenud aasta suurima osalejate arvuga – 570 inimest – konverentsi korraldas TransferWise. Menukad olid ka Ekspress Meedia Baltic e-Commerce Forum ja Maalehe, Ekspress Meedia ning Eesti Metsa- ning Puidutööstuse liidu koostöös korraldatud Metsakonverents 2020.

 

  • VIRTUAAL- JA HÜBRIIDSÜNDMUSTE läbiviimise muudab mugavaks mahukas mobiilne stuudio, kus on laiad tehnilised võimalused meeldejääva sündmuse korraldamiseks. Ajutisena mõeldud stuudio jääb paika 2021. aasta kevadeni, edaspidi saab seda kasutada vastavalt päringule. Stuudiol on eraldi sissepääs ja kogu tööprotsess on kokkupuutevaba: professionaalsed tehnikud juhivad kõike distantsilt. Stuudio sisekujundus luuakse vastavalt kliendi soovidele, seda hõlbustab seinasuuruste ekraanide olemasolu. Virtuaal- ja hübriidürituste puhul on oma rohkete kogemuste ja jõuga partneritena abiks üritusturundusagentuur Jolos ja tehnilise poole osas RGB Baltic OÜ. Seni on virtuaalstuudio lahendust oma konverentside ja koolituste läbiviimiseks edukalt ära kasutanud paljud riigiasutused ja suurettevõtted, lisaks on stuudios läbi viidud auhinnatseremooniaid – näiteks galaõhtu Eesti kergejõustikuauhinnad 2020, auhinnagala Eesti parimad ettevõtted 2020 ja moegala Kuldnõel 2020.

 

  • Avarad ruumid ja kordumatu atmosfäär annavad AUHINNATSEREMOONIATELE JA FIRMAPIDUDELE suursuguse näo. Sündmuse korraldaja saab kujundada atmosfääri oma kontseptsioonist lähtudes. Need ruumid on kui tühi lõuend, mille iga klient saab muuta kauniks kunstiteoseks. Noblessneri valukojas viidi teiste seas läbi Vabariigi Presidendi Kantselei korraldatud EV teenetemärkide tseremoonia Eesti Tänab, aga näiteks ka gala Aasta Keskkonnategu ning Muinsuskaitseameti gala. Väärika ja õnnestunud firmapeo korraldasid aasta alguses suurettevõtted ISS ja Magnum.

 

  • Valukoja ruumid on sobilikud suuremateks FESTIVALIDEKS JA AVALIKEKS KONTSERTIDEKS. Suure publikumenu osaliseks said lõppenud kultuurinapil aastal näiteks Tallinn Music Weeki programmi kuulunud Funk kontsert, kus teiste seas esinesid juba tuntust ja auhindu kogunud Rita Ray, Sofia Rubina ning aasta 2020 ansambliks valitud Lexsoul Dancemachine. Toimusid Veljo Tormise 90. sünniaastapäeva auks korraldatud Tormise tuules ning Jõulujazzi kontsert Estonian Voices 10 & sõbrad.

 

  • VÄIKESTE JA SUURTE TOODETE ESITLUSED on siin alati hästi õnnestunud, sest ruumid on tehniliselt valmis vastu võtma ka suuremõõtmelisi objekte. Nobeli saali saab tuua auto, iglusauna või kasvõi elevandi. Viimast veel esitletud ei ole, aga võimas tuli välja Hype-Lab poolt veebruaris korraldatud Porsche Taycan esitlus.

 

  • PIDULIKUD ÕHTUSÖÖGID, PULMAD JA JUUBELID on Noblessneri valukoja unikaalsetes ruumides alati meeldejääva näo saanud. Lisaks firmapidudele on oodatud ka eraisikute korraldatud sündmused, mis nõuavad kordumatut keskkonda ja kaasaegseid lahendusi.

 

Selleks, et korraldajad ja külalised püsiksid tervena, paneb valukoja meeskond kõikidesse ruumidesse desovahendid, tuulutab ja koristab ruume korrapäraselt sh desinfitseerib enamkasutatavaid pindu, kuumtöötleb kõiki sööginõusid, garanteerib, et tema töötajad ei tule haigusnähtudega tööle ja kannavad teenindamisel visiiri. Toitlustusteenuse puhul pakutakse võimalust, et kaitsevahendeid kandev teenindaja tõstab külalistele ise toidu. Sündmuse korraldajalt oodatakse, et ta tagaks maskide ja desovahendi kättesaadavuse ja inimeste arvu vastavuse lubatud määrale – täpsed reeglid kooskõlastatakse korraldajaga sündmuse kokku leppimisel.

Kui Sa soovid aga oma sündmust veelgi vürtsitada, on võimalik see siduda PROTO avastustehase külastusega, mis privaatselt, vaid teie külaliste jaoks õhtusel ajal kasutada oleks. PROTO avastustehases saab korraldada ka vastuvõtte ja istumisega õhtusööke.

Võta julgesti ühendust PROTO avastustehase tiimiga ja leidke täiuslik lahendus just Sinu ainukordse sündmuse jaoks: https://prototehas.ee/meeskond/

Karina Selistemägi ja Mai Vahtrik

PROTO avastustehas