Uudised

WAF Lounge saal – uus koht üritusteks otse Tartus südames

WAF lounge asub otse Tartu Raekoja platsil,  endise lokaali “Suudlevad tudengid” (praeguse “The Irish Embassy”) teisel korrusel, Raekoja plats 10.

Tegu on endise Kindustlusseltsi hoonega, millest õhkub 1930. aastate esinduslikkust. Ruumid sobivad nii koolitusteks, konverentsideks, tähtpäevadeks, jõulupidudeks või ettevõtte juubeli tähistamiseks. Kontserdisaali paigutusega mahub saali 65 kuni 75 istekohta, aga võimalik on teha väiksemad laudkonnad või n-ö pika laua üritust. Klassiruumi paigutuses on saalis 40 kuni 50 kohta.

WAF lounge saali saab kohandada nii klassiruumi-stiilis, ringpaigutusega või mistahes muud tüüpi koolituse või seminariruumiks. Saali seinal olev nutiteler võimaldab näidata esitlusmaterjale või kasutada seda digitahvlina (või mõlemat koos – kui teha digimärkmeid otse esitlusmaterjalide peale).  Kohapeal on olemas helitehnika ja efektvalgus.

Lisaks on Tartu WAFis kolm õppeklassi, kus saab teha väiksemaid koolitusi ja seminare või kasutada neid grupitöödeks jagunemisel. Kõigis klassides on olemas digiekraan ning helitehnika.  Toitlustamisega üritustel (konverentsid, tähtpäevad, jõulupeod) on võimalik üht õppeklassi kasutada cateringi abiruumina või meeskonna staabina.

Vahva lisavõimalusena saab oma üritusele  tellida ka hääletreeningut, hingamisharjutusi või koos laulmise programmi.

Lisainfo nende kodulehelt ja events@waf.ee

WAF Lounge ruumid

 

Riine Tiigi

Turundusjuht