Uudised

Üritusproduktsiooni ettevõte Event Center astus EKB liikmeks

Alates novembrist liitus Eesti Konverentsibürooga ka eesti üritusproduktsioonifirma Event Center. Event Center tegeleb heli-, valgus-, videotehnika ning lavade, telkide, mööbli, dekoratsioonide rendi ja müügi ning tehniliste terviklahenduste pakkumisega alates aastast 2003.

Üritustele pakub Event Center tehnilise produktsiooni täislahendusteenust, mis hõlmab endas  heli-, valgus- ja videotehnikatvideomaterjalide tootmist ning lavarenti. Ettevõtte kogenud projektijuht töötab koostöös erinevate osakondade (heli, valgus, video) juhtidega välja üritusele sobiva tehnilise lahenduse. Üritusel on kohapeal oma ala spetsialistid, kes kõik töötavad ühe eesmärgi nimel – kliendi ürituse perfektne tehniline lahendus ja teenindus.

Event Center pakub tehnilisi lahendusi  ka konverentsidele, seminaridele, galadele ning muudele sündmustele, kus on vaja läbi viia otseülekanne või salvestusKlientidele pakutakse täislahendust ideest kuni teostuseni. Lisaks tehnikale võib ülekande jaoks vaja minna erinevaid materjale (esitlused, videod, reklaamklipid, bännerid, animatsioonid jms). Event Center aitab ka neid ette valmistada, et üritus toimuks professionaalselt ja ilma viperusteta.Tänu mitmekülgsele ja suurele tehnikapargile ning pikaajalisele kogemusele on Event Centeri tiim võimeline läbi viima nii väikseid kui suuri hübriidkonverentse, seminare, galasid, spordiüritusi jne.

Aastate jooksul on Event Center teenindanud üle 7000 ürituse nii Eestis kui mujal Euroopas. Teostatud projektide seast leiab väga erineva formaadi ja sisuga üritusi: festivalid, kontserdid, firma- ja kliendiüritused, talve- ja suvepäevad, tooteesitlused, messilahendused, konverentsid, seminarid, spordivõistlused, pulmad ja mitmed muud toredad ettevõtmised.

Ettevõtte peamisteks klientideks on erinevad riiklikud institutsioonid, üritusturundusagentuurid, meelelahutusettevõtted, kontsertide ja festivalide korraldajad ning kohalikud ja rahvusvahelised ettevõtted.

Kui teil on idee, mis vajab teostust, siis võtke Event Center tiimiga julgelt ühendust:

https://eventcenter.ee/, info@eventcenter.ee

Riine Tiigi

Turundusjuht